Para Kazanma Yolları Öğrenci Arkadaşlara 20 Tavsiye

Para Kazanma Yolları Öğrenci Arkadaşlara 20 Tavsiye başlıklı yazıma hoş geldiniz. Bu yazımda değerli öğrenci arkadaşlarıma oldukça faydalı para kazanma yollarını aktaracağım. Öğrenci adam nasıl para kazanır, lise öğrencisiyim nasıl para kazanabilirim ve üniversite öğrencisiyim nasıl para kazanabilirim gibi sorularla para kazanmanın yollarını arayan kişiler bu yazımı dikkatli bir şekilde okumalarını tavsiye ediyorum…

Para Kazanma Yolları Öğrenci Arkadaşlara 20 Tavsiye

Öğrencilik öyle dışarıdan bakıldığı gibi kolay değildir. Bizzat öğrenciliği yaşadığım için tüm zorlukları, meşakkatli süreçleri çok iyi biliyorum. Bana göre üniversite okumanın en güzel yanı paranı idareli kullanmayı ve para kazanmayı öğrenmektir. Şuan öğrencilik yapan arkadaşlarımın ne tür zorluklar yaşadığını bildiğimden dolayı Para Kazanma Yolları Öğrenci Arkadaşlara 20 Tavsiye başlıklı bu yazıyı yazmaya karar verdim. Çok fazla laf salatası yapmadan para kazanma yolları öğrenci arkadaşlara para kazanma yollarını aktarmaya geçelim…

1- Yazı Yazarak Para Kazanmak

Bir internetten para kazanma yolu olan yazı yazarak para kazanmak öğrenci arkadaşların yapabileceği en kolay işlerin başında gelmektedir. Zaten hali hazırda okuyup yazan bireyler olduğunuz için sizin için makale yazmak çok zor olmayacaktır. Şuanda internet dünyasında birçok internet sitesi sahibi makale yazarı aramaktadır. Bionluk gibi makale alıcı ve satıcılarını bir araya getiren platformlara üye olarak yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Sıcak para akışı için bu para kazanma yolunu öğrenci arkadaşlarıma fazlası ile tavsiye ediyorum…

Yazı Yazarak Para Kazanma İle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

2- Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak

Yazı yazmak bana göre değil diyen öğrenci arkadaşlarıma satış ortaklığı yaparak para kazanmalarını tavsiye ediyorum. Şuanda oldukça profesyonel yerli ve yabancı satış ortaklığı siteleri bulunmaktadır. Bu sitelere üye olarak başkalarının ürünlerini satma karşılığında mükemmel komisyonlar kazanabilirsiniz. 

Satış Ortaklığı ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız

Satış Ortaklığı veren siteleri öğrenmek için tıklayınız

3- Video Çekerek Para Kazan

Para kazanma yolları öğrenci tavsiyelerim arasında video çekerek para kazanmak gelmektedir. Bu konuda en güzel paraları kazandıran en güvenilir site tartışmasız bir şekilde youtube’dur. Youtube aracılığıyla paylaşım yaptığınız videolarınızda reklam yayınlayabilir, ciddi bir kitleye ulaştığınızda oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz. Şuanda daha 18 yaşına basmamış gençlerin 20000 TL’ye varan kazançlar elde ettiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

4- Anketörlük Yaparak Para Kazan

Anketörlük öğrenci arkadaşların hem reel hayatta hemde sanal dünyada yapabilecekleri işlerin başında gelmektedir. Özellikle insanların etkileme kabiliyetine sahip bir insan olduğunuzu düşünüyorsanız anketörlük yaparak çok güzel paralar kazanabilirsiniz. 

Anket Doldurarak Para Kazanmak İle İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

5- Özel Ders Vererek Para Kazanmak

Özel ders vererek para kazanmak bir öğrencinin okuldan öğrendiği bilgileri nakite çevirmenin en güzel yoludur. Matematik öğretmenize bu bilgiler benim işime nerede yarayacak diye serzenişte bulunuyorsanız size bu en engin bilgilerin paraya dönüştürmeniz için özel ders vermenizi tavsiye ediyorum. Mesela alt komşunuzun çocuğunun matematik dersleri oldukça kötü olabilir hemen komşunuza ders verebileceğinizi ileterek çok fazla yorulmadan kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

6- Okulda Organizasyon Yaparak Para Kazanmak

Siz bu yolla para kazanmıyorsanız dahi etrafınızda bu yolla para kazanan birçok arkadaşınızın bulunduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. En kötüsünden bulunduğunuz yere yakın tarihi mekanları görmek için bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir minibüs kiralamak ve öğrencileri bu organizasyona davet etmektir. Eminim bu işleri siz benden daha iyi biliyorsunuz.

7- Stand Görevlisi Olarak Para Kazanmak

Stand görevlisi olarak para kazanmak öğrenci arkadaşların yapabileceği en uygun işler arasına yer almaktadır. Özellikle hafta sonları birçok süpermarket stand görevlisi aramaktadır. Günlük kazancı ise 50-60 lira arasında değişmektedir. Bir öğrenci için gayet iyi bir para. Süpermarketlere giderek stand görevlisi olarak görev yapmak istediğinizi belirtirseniz onlarda bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır. 

8- Çevirmenlik Yaparak Para Kazanmak

Özellikle yabancı dil okuyan bir öğrenci iseniz çevirmenlik yaparak para kazanmak para kazanma yolları öğrenci tavsiyeleri arasında yapabileceğiniz en kolay iştir. Yine makale yazarlığı gibi internet üzerinden bu konuda yardım almak isteyenlere ulaşabilirsiniz. Wmaracı, r10 gibi forumlara üye olabileceğiniz gibi bionluk gibi freelancer sitelere üye olarak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

9- Mezuniyet Fotoğrafı Çekerek Para Kazanmak

Bu iş özellikle mezuniyet dönemlerinde yapabileceğiniz mükemmel bir iş fikridir. Sadece 1 mezuniyet haftasında 3000-4000 TL gelir elde edebilirsiniz. Fotoğraf çekme yeteneğine sahip biri iseniz çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Öğrenci başı en az 50 TL’yi 1 saatte kazanabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirin.

10- Garsonluk Yaparak Para Kazanmak

Bir öğrenci için yapılabilecek işler arasında garsonluk yaparak para kazanmak gelmektedir. Çevre restoranlarda özellikle part-time rahatlıkla garsonluk yapabilirsiniz. Biraz yorucudur fakat bir öğrencinin düzenli bir gelir elde etmesi için en uygun iş garsonluktur.

11- Figüranlık Yaparak Para Kazanmak

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde iseniz figüranlık yaparak gelir elde edebilirsiniz. Büyük illerde birçok ajans bulunmaktadır. Figüranlık yaparak sadece 1 dakikada 100-200 TL gelir elde edebilirsiniz. Oyunculuğunuz beğenilirse ilerde tam zamanlı olarak dahi oyunculuk yapmak için teklif gelebileceğini aklınızda çıkarmayın. 

12- Köpek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanmak

Para kazanma yolları öğrenci tavsiyeleri arasında köpek bakıcılığı yaparak para kazanmak gelmektedir. Çalışan insanların köpeklerini gündüzleri gezdirerek bir öğrenci için tatmin edici gelirler elde edebilirsiniz.

13- Tasarım Ürünleri Yaparak Para Kazanmak

Özellikle güzel sanatlar öğrencilerinin yapabileceği harika işler arasında tasarım ürünleri yaparak para kazanmak gelmektedir. Özellikle online mecralarda yapmış olduğunuz tasarım ürünlerini rahatlıkla satabilirsiniz. İnsanların ileride el yapımı ürünlere olan ilgisinin artacağı düşünüldüğünde bu yolla para kazanmak öğrenci arkadaşlar için oldukça kazançlı olacaktır.

14- Stok Fotoğrafçılığı Yaparak Para Kazanmak

Stok fotoğrafçılığı, internet sitelerine özgün fotograflar satmak anlamına gelmektedir. Özellikle google politikalarında özgünlük yer aldığından dolayı birçok internet sitesi sahibi daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış fotoğraflar satın almaktadırlar. Stok fotoğrafçılığı ile para kazanmak için iStock ve Shutterstock gibi siteleri kullanabilirsiniz.

15- Notlarınızdan Para Kazanın

Notlarınızdan para kazanmaya var mısınız. Sınavlara çalışmış olduğunuz notlarınızı Bukisa adlı internet sitesinde yayınlayarak oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz.. Para kazanma yolları öğrenci tavsiyeleri arasında yer alan bu para kazanma yönteminde notlarınızın her 1000 kere okunmasında 4 Dolar gelir elde edebilirsiniz. Çalışkan bir öğrenci iseniz notlarınızı kırtasiyelere ve öğrenci arkadaşlarınıza satarak da güzel paralar kazanabilirsiniz.

16- İkinci El Eşya Satın

Evde yaşayan öğrencilerin her daim ihtiyaç duyacağı malzemeler ikinci el ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle okulun başlarında ve sonlarında ikinci el ürün satışı yaparak güzel paralar kazanabilmeniz mümkün. Dönem içinde stokladığınız ucuz ikinci el ev eşyalarını dönem başında yeni eve çıkacak öğrencilere çok iyi fiyatlardan satabilirsiniz.

17- Grafikerlik Yaparak Para Kazan

Grafik tasarım öğrenci iseniz çok sevdiğiniz işinizden güzel gelir elde edebilirsiniz. İnternette özellikle animasyon işleri yapabileceğini birçok platform bulunmaktadır. Grafikerlik ile ilgili yapabileceğiniz birçok iş sizi aynı zamanda mesleğinize çok iyi bir şekilde hazırlayacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın.

18- Web Sitesi Tasarlayarak Para Kazanmak

Web siteleri tasarlamakta oldukça iyiyseniz bu alanda da mükemmel gelirler elde edebilirsiniz. Özellikle kurumsal firmalar kendi web sitelerini daha önce olmamış bir özgünlükte tasarlamak istemektedirler. Bu durumu fırsata çevirerek güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Bir web sitesinden sadece 1500-2000 Lira rahatlıkla gelir elde edebilirsiniz.

19- Evinizin Bir Odasını Kiraya Vererek Para Kazanmak

Öğrenciyseniz ve tek başına 3+1 veya 2+1 evde yaşıyorsanız bu odaları kiraya vererek gelir elde edebilirsiniz. Bir oda başına aylık 500 liraya varan kazançlar elde edebilirsiniz. Bu sayede kendi kira masrafınızı da ortadan kaldırabilirsiniz.

20- Çocuk Bakıcılığı Yaparak Para Kazanmak

Para kazanma yolları öğrenci tavsiyelerinden bir tanesi de çocuk bakıcılığı yapmak gelmektedir. Özellikle bayan öğrencilerin yapabileceği en güzel işler arasında yer alan çocuk bakıcılığı ile mükemmel gelirler elde edebilirsiniz. Hatta bu mesleği yatılı olarak yaparak da barınma ve yemek giderlerinizi de ortadan kaldırabilirsiniz. 

Böylelikle Para Kazanma Yolları Öğrenci Arkadaşlara 20 Tavsiye başlıklı yazımızın  sonuna geldik. Sizinde para kazanma yolları öğrenci arkadaşlara tavsiyeleri var ise yorum kısmından içeriğimize katkıda bulunabilirsiniz….

İlerleyen zamanlarda internetten makale yazarak para kazanmak, kolay para kazanma teknikleri, lise öğrencisi nasıl para kazanır, lisede para kazanma yolları, öğrenci adam nasıl para kazanır, öğrenciye para yardımı, lise öğrencisiyim nasıl para kazanabilirim ve internette makale yazarlığı konu başlıkları ile karşınıza çıkacağız bizleri takip etmeyi bırakmayın…

İnternetten Para Kazanma Yolları 2017 Yılındaki İşler İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazanma Yalanı Hakkında Tıklayınız

İnternetten Para Kazanma Yolları Ücretsiz Siteler İçin Tıklayınız

İnternetten Para Kazanmak İstiyorum Diyorsanız Tıklayınız

İnternetten Para Kazanma Yolları Forum 8 Tavsiye İçin Tıklayınız… 

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz