Orkun Işıtmak Kazancı | Youtuber Aylık Kazancı

Kazançları ile öne çıkan bir meslek olmayan başlayan youtuberlık mesleğine günden güne rağbet artıyor. Kanalları milyonlar tarafından takip edilen henüz 18 yaşına basmamış gençlerin kazançlarını duyunca çok şaşıracaksınız. En çok merak edilen Orkun Işıtmak Kazancı ve diğer Türk youtuberların aylık kazancı ile ilgili bilgiler vermek istiyorum…

Orkun Işıtmak Kazancı

Orkun Işıtmak Kazancı

Kendisini youtube’un demirbaşı olarak nitelendiren Orkun Işıtmak Kazancı en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. Youtuberlerin aylık kazancı ile ilgili özellikle haber sitelerinde paylaşımlar yapılması youtube izleyicilerinin de ilgisini çekmiştir.

Şuanda 7 milyona yaklaşan abone sayısına ulaşan Orkut Işıtmak Kazancı ile ilgili birçok spekülasyon ortaya atılmaktadır. 1.603.880.927 görüntülemeye sahip olan Orkun Işıtmak Ne Kadar Kazanıyor? çok fazla laf salatası yapmadan aktarmak istiyorum…

Orkun Işıtmak Kazancı güncel olarak ortalama aylık 50.000 TL’yi aşmış durumda. Bu youtuber aylık kazancı sponsor gelirleri ile beraber 150.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Giderek yükselen bir ivmeye sahip olan Orkun Işıtmak Kazancı gelecek senelerde söylemiş olduğumuz bu rakamın en az 5 katı olacağını tahmin ediyoruz. 

Mutlaka Oku: Youtuberların Kullandığı Kameralar!

Kafalar Ne Kadar Kazanıyor?

Kafalar Ne Kadar Kazanıyor?

Türk youtuberlar ne kadar kazanıyor 2019 yılının en çok merak edilen sorusudur. İçeriğimin başında belirtmiş olduğum gibi Orkun Işıtmak Kazancı en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. Orkun Işıtmak Ne Kadar Kazanıyor? sorusunun ardından en çok aratılan kafalar ne kadar kazanıyor? sorusudur…

3 sağlam arkadaşın çekmiş olduğu videolar büyük bir rağbet görüyor. 6 Milyona yaklaşan abone sayıları ve ciddi bir kitleyi etkileme gücüne sahip olmaları sadece adsense gelirleri değil sponsorluk gelirleri de elde etmelerini sağlamıştır.

Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin’in kanalı olan kafalar kanalının 1.065.788.490 görüntülemesi bulunmaktadır. Bundan yola çıkarak Kafalar Ne Kadar Kazanıyor? sorusuna aylık ortalama 200.000 TL yanıtını verebilirim. Orkut Işıtmak Kazancı açıklarken belirtmiş olduğum gibi sponsorluk gelirleri ile bu rakam 3 katına yani aylık 600.000 TL’lere kadar çıkabilmektedir.

Danla Bilic Ne Kadar Kazanıyor?

Danla Bilic Ne Kadar Kazanıyor?

Orkun Işıtmak Ne Kadar Kazanıyor? ve  Kafalar Ne Kadar Kazanıyor? sorularının ardından Danla Bilic Ne Kadar Kazanıyor? sorusu da fazlası ile sorulmaktadır. Youtube Türkiye’nin ilk makyaj kanalı olan Danla Bilic, özgün kişiliği ile öne çıkmayı başarmıştır.

Birçok makyaj kanalı olmasına rağmen kendisinin özellikle markalar tarafından fazlası ile tercih edilmesinin en önemli sebebi farklı bir karakteri olmasıdır. 3 Milyona yaklaşan abone sayısına sahip olan Danla Bilic Ne Kadar Kazanıyor? hemen söyleyelim… Tam tamına 250.000 TL ortalama aylık kazancı bulunmaktadır. Bu gelirinde sponsorluk gelirleri ile 3’e katlandığını tekrar hatırlatmak istiyorum…

Reynmen Aylık Kazancı

Reynmen Aylık Kazancı

Son zamanlarda çıkartmış olduğu şarkılar ile adından söz ettirmeyi başaran Reynmen aylık kazancı da fazlası ile merak edilmektedir. Kendisini asla bir youtuber olarak nitelendirmeyen Reynmen, farklı kişiliği ile kendisine önemli bir hayran kitlesi edinmiştir. 

Diğer youtuberlar gibi çok fazla video çekmemesine rağmen 6 milyona yaklaşan bir abone sayısına olan Reynmen Ne Kadar Kazanıyor? sorusuna lafı çok fazla uzatmadan yanıt vermek istiyorum. Reynmen aylık kazancı 300.000 TL’lere kadar çıkmıştır. Sponsorluk gelirleri ile beraber bu rakamın 600.000 TL’lere çıktığını tahmin ediyorum.

Mutlaka Oku: Youtuber Olmak İçin Gerekli Ekipmanlar!

Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor?

Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube Türkiye’de şüphesiz en çok kazanan youtuber olarak gösterilen Enes Batur’un Kazancı, Orkun Işıtmak Kazancı ile kıyaslandığında aralarında çok büyük farkların olduğunu görmekteyiz. Youtube’un kişisel kanalları arasında en çok kazanan kanalı olarak gösterilen Enes Batur’un Kazancı 600.000 TL’lere kadar çıktığı tahmin edilmektedir.

Enes Batur’un Kazancı, Reynmen aylık kazancı, Orkun Işıtmak kazancı kısaca tüm youtuberlerin aylık kazancı dikkate alındığında günümüz şartlarında çok büyük kazançlar elde ettiklerini görmekteyiz. Reel hayatta bu paraların kazanılabilmesi için çok uzun yıllar çalışılması gerekirken bir youtuber aylık kazancı ile bir işçinin 5 senede kazanmış olduğu parayı kazandığını görmekteyiz. 

Youtuberlar Vergisini Ödüyor Mu?

Türk youtuberlar ne kadar kazanıyor 2019 yılı itibari ile incelediğimizde çok büyük rakamların olduğunu görmekteyiz. Peki youtuberlar vergilerini veriyorlar mı? Evet, tüm youtuberlar vergilerini düzenli bir şekilde vermek zorundadırlar.

Enes Batur Kazancı, Reynmen aylık kazancı, Orkun Işıtmak kazancı göz önüne alındığında devletin youtuberlerin aylık kazancı üzerinden ciddi vergi gelirleri elde ettiğini görmekteyiz. Youtuberların aylık kazancı dolar cinsinden olduğu için aslında youtuberlar devlete önemli katkılar sağlamaktadırlar. Yani ihracat yapan bir firma kadar faydaları dokunmaktadır youtuberların…

Danla Bilic Kazancı, Enes Batur Kazancı, Reynmen aylık kazancı ve Orkun Işıtmak kazancı ile ilgili bilgileri kendimiz atıp tutmuyoruz. SocialBlade adlı site youtuber aylık kazancı ile ilgili bilgiler sunmaktadır. Dünya genelindeki youtuberların aylık kazancının SocialBlade adlı sitede tahmini olarak hesaplandığını da belirtelim..

Mutlaka Oku: Youtuber Olmak İsteyenlere 10 Kilit Tavsiye!

Sizde Youtuber Olabilirsiniz!

Orkun ışıtmak kazancı, Enes Batur Kazancı ve Reynmen aylık kazancı ile ilgili içerikleri okuyan kullanıcılar youtube ile nasıl gelir elde edilir? sorusunu da fazlası ile araştırmaktadırlar. Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Bu insanların çok fazla yeteneklerinin olduklarını düşünmüyorum.

Sizlerde youtube ile rahatlıkla kazanç elde edebilirsiniz. Belki de kullanıcılarınız bir süre sonra orkun ışıtmak kazancı, Enes Batur Kazancı ve Reynmen aylık kazancı gibi sizlerinde kazancı için bir araştırmaya koyulabilirler. 

Yeter ki kendinize inanın! Başlangıç olarak bir akıllı telefonunuzun olması youtuberlık mesleğine adım atmanız için yeterli olacaktır. Bir takım SEO kriterlerini de yerine getirdikten sonra sizde bu önemli kazanç kaynağından güzel kazançlar elde edebilirsiniz. 

Peki Bu Trend Nereye Kadar Sürecek?

Youtuberlerin aylık kazancı incelendiğinde akla bir başka önemli soru da gelmektedir. Youtube ne zamana kadar bu popülerliğini sürdürecek? Ben burada kendi şahsi fikrimi belirtmek istiyorum. Bana göre youtube çok uzun bir süre gelişmeye devam edecek ve sonunda Televizyon kanallarının yerini alacak…

Hatta daha da ileri giderek Acun gibi önemli kanal sahipleri. TV kanallarını kapatarak youtube mecrasına geçiş yapmak zorunda kalacak. Televizyonlarında Smart özellikli olduğu günümüzde youtube’un kolay kolay popülerliğini kaybedeceğini düşünmüyorum…

Orkun ışıtmak kazancı, Enes Batur Kazancı ve Reynmen aylık kazancı önümüzdeki 5 sene içerisinde 10 katına çıkacaktır. Kazanılan bu rakamlar youtube’un bu gelişimi göz önüne alındığında oldukça küçük kalmaktadır. Zaten yurtdışındaki youtuberlar ülkemizdeki youtuberlardan çok daha büyük paralar kazanmaktadır. 

Mutlaka Oku: Youtuberların Kullandığı Programlar!

Ünlü İsimlerde Youtuberlarla Yakın İlişkiler Kuruyor!

Reynmen aylık kazancı, Orkun ışıtmak kazancı ve diğer youtuber aylık kazancı göz önüne alındığında çok büyük işler başardıkları görülen youtuberlar ile ünlü isimlerde  yakın ilişkiler kurmaya çalışmaktadırlar. Youtuberların bu popülerliklerinden yararlanmak isteyen isimler sosyal medyada youtuberlar ile sık sık fotoğraflar paylaşmaktadırlar. 

Henüz 18 yaşına basmamış olan bu gençlerin bundan 2 sene öncesine kadar bu kadar ünlü olan kişiler ile omuz omuza fotoğraf çektirebilecekleri eminim akıllarının ucundan dahi geçmemiştir. Şuanda youtuberların bu kadar büyük popüler olma yükünün altından kalkıp kalkamayacakları çokça merak edilmektedir. 

Mutlaka Oku: Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor?

Böylelikle Orkun ışıtmak kazancı ve diğer youtuberlerin aylık kazancı ile ilgili bilgiler aktarmaya çalıştım. Sizlerinde Danla bilic ne kadar kazanıyor? Kafalar ne kadar kazanıyor? Orkun ışıtmak ne kadar kazanıyor? ve Reynmen ne kadar kazanıyor? soruları ile alakalı olarak eklemek istediği görüş ve düşüncelerini var ise lütfen yorumlar aracılığı ile bizlere belirtiniz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz