Neslihan Doğrusöz Kim? Erkek Hali ve Bilinmeyenler!

Neslihan Doğrusöz Kim? Erkek Hali ve Bilinmeyenler!

Cinsiyet değiştirmesi ile gündemden düşmeyen Neslihan Doğrusöz Kim? Bu içeriğimde açıklamaya çalışacağım. Aynı zamanda Neslihan Doğrusöz Çocuğu var mı? ve Neslihan Doğrusöz erkek hali ile ilgili bilinmeyenleri aktaracağım…

Neslihan Doğrusöz Kim?

Neslihan Doğrusöz Kim? sorusunun sıklıkla sorulmasının en önemli sebebi yaptırmış olduğu cinsiyet ameliyatıdır. Neslihan Doğrusöz erkek hali fazla dikkat çekici olduğu için şuanda sosyal medyada ve haber sitelerinde sıklıkla arandığını görebilirsiniz. 

1987 İstanbul Doğumlu olan Neslihan Doğrusöz, reklam ve stil danışmanlığı işi ile uğraşmaktadır. 2005 yılından beri aralıksız bir şekilde moda dünyasının içerisinde bulunan Neslihan Doğrusöz diğer adı ile Doruk Doğrusöz Marie Claire, Elle ve Vogue gibi önemli dergilerde çalışma başarısı göstermiştir.

Neslihan Doğrusöz Son Hali Oldukça Şaşırttı!

Neslihan Doğrusöz erkek hali oldukça fazla bir şekilde beğenilmiştir. İnsanlar Neslihan Doğrusöz son hali görünce bir hayli şaşırmaktadır. Oldukça karizmatik bir görüntü sergileyen Doruk Doğrusöz, 2017 yılında işte benim stilim yarışmasına katılıp epey dikkat çekmiştir. Tabi o zamanlar cinsiyet ameliyatı olmamıştı.

Neslihan Doğrusöz‘ün sevgilisi Büşra Eyen’dir. 2018 Bikini Fitness Şampiyonu olan Büşra Eyen ile mutlu bir birliktelik geçirmektedirler. Büşra Eyen’in boyu 1,70 cm’dir.  Neslihan Doğrusöz cinsiyet değiştirmesi ile ilgili olarak “Ailem şu an beni çok destekliyor. 18 yaşında ailemden uzaklaşmak istedim çünkü annem benim boxerlarımı yıkamak zorunda değil ya da babam erkek parfümlerimi görmek zorunda değil. Babam eski aktörlerden Tufan Doğrusöz” açıklamasında bulunmuştur.

Tufan Doğrusöz Kimdir?

Neslihan Doğrusöz Kim? sorusunun yanı sıra en çok merak edilen soru da babasının kim olduğudur. Neslihan Doğrusöz’ün Babası Tufan Doğrusöz’dür. 26 Haziran 1962 doğumlu olan birçok dizide oynayan babasını birçok kişi tanıyamadığı için Tufan Doğrusöz Kimdir? sorusu ile alakalı ciddi araştırmalar yapmaktadırlar.

Tufan Doğrusöz Kurtlar Vadisi, Yaprak Dökümü ve Arka Sokaklar gibi önemli dizilerde oynamıştır. Kendisi Parkta Bir Sonbahar Günüydü, Dağınık Yatak, Saat Sabahın Dokuzu, Uzaylı Zekiye ve Dullar Pansiyonu gibi filmlerde de oynamıştır.

Kemal Doğulu Neslihan Doğrusöz Son Hali ile ilgili olarak ”’Değişime şaşırmadım,o hep maskulendi, güzel kadın güzel beden” yanıtını vermiştir. 

Mutlaka Oku: Bilal Sonses Sevgilisi Var Mı? Kaç Kardeş?

Mutlaka Oku: İkbal Gürpınar ile ilgili çarpıcı gerçekler!

Mutlaka Oku: Gökhan Çıra Kim?

Sizlerinde Neslihan Doğrusöz Kim? Neslihan Doğrusöz Son Hali veya Neslihan Doğrusöz Erkek Hali ile ilgili olarak düşünceleriniz var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz… 

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz