Bilal Sonses Sevgilisi Var Mı? Kaç Kardeş?

Son zamanların en fazla konuşulan ve konuşulmaya devam edecek olan şarkıcısı olan Bilal Sonses Sevgilisi Var Mı? sorusu özellikle bayan hayranları tarafından çok fazla merak edilmektedir. Böyle bir sorunun çok fazla sorulması nedeni ile kendisi ile ilgili olarak ufak bir araştırma yaptık….

Bilal Sonses Sevgilisi Var Mı?

Bilal Sonses Sevgilisi Var Mı? Kaç Kardeş?

28 Ekim 1989 İstanbul Fatih doğumlu olan Bilal Sonses, yazmakta olduğu ve söylediği şarkılar ile sık sık gündeme gelmektedir. Çok fazla beğenilen şarkıcının bayan hayranları online dünyada Bilal Sonses Sevgilisi Var Mı? sorusunu sıklıkla araştırmaktadırlar. 

Bilal Sonses aldatan sevgilisi ile ilgili söylemiş oldukları gündem olmuş ve uzun süre konuşulmuştur. Geçtiğimiz günlerde EYS SHOW’a çıkan Bilal Sonses Sevgilisi Var Mı? sorusuna hayır cevabını vererek birçok bayan hayranını sevindirmiştir. 

Bilal Sonses Kimdir Kaç Yaşında?

30 yaşında olan Bilal Sonses, Mehmet İhsan Mermerci Anadolu Turizm Otelcilik mezunudur. Üniversite eğitimini Düzce Üniversitesinde tamamlamıştır. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Bilal Sonses 1,76 boyunda 70 Kg ağırlığındadır.

2015 yılında youtube kanalı açan ve burada oldukça hızlı bir yükseliş gerçekleştiren Bilal Sonses Aslen Nereli? sorusuna İstanbullu’dur yanıtını verebiliriz. Öpesim Var, Üzgünüm, Ben Eski Ben Değilim, Gizlide Olsa, İki Kelime ve Helal Etmiyorum albümleri bulunan Bilal Sonses, müzik piyasasında giderek popülerleşen bir isme dönüşmektedir. 

Bilal Sonses Hangi Takımı Tutuyor?

Galatasaraylı olduğu iddia edilen Bilal Sonses, kendisinin müzikten önce futbola çok ilgi duyduğunu belirtmiştir. Futbolcu olamayacağını anlayınca müziğe yöneldiğini belirten Sonses, 2015 yılında youtube kanalını açarak hayatının değiştiğini sözlerine eklemiştir. 

Ayla Çelik’in Bağdat şarkısını çok iyi seslendirmesi ile youtube’da uzun süre trendlerde olmayı başaran Bilal Sonses babası küçük yaşlarda hayatını kaybetmiştir. Youtube’da 1 milyonu geçen takipçi kitlesine ulaşan Bilal Sonses, Bengü gibi oldukça ünlü isimlerle düet yapma başarısını göstermiştir.

Bilal Sonses Babası Müzikle İlgilenmiştir!

Bilal Sonses Babası da müzik ile ilgilenmiştir. Hatta son olan soyadını Sonses yapan da babasıdır. Bilal Sonses annesi ile ilgili de çok fazla detay bilmiyoruz çünkü kendisi özel hayatını hep gizli tutan bir kişiliğe sahiptir. 

Bilal Sonses aldatan sevgilisi ve hangi takımı tuttuğu ile ilgili net bilgileriniz var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz. 

Mutlaka Oku: Yasemin Özilhan Kimdir?

Mutlaka Oku: Buket Aydın Kimdir?

Mutlaka Oku: Barış Özcan Neden Amerika’da?

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ZEYNEP ÇAKA dedi ki:

  Bilal sonses 30 değil 28 yaşındadır

 2. Hümeyra Ercan dedi ki:

  Hayır tatlım 28 değil 27 yaşında, 28 Ekim de 28 olacak.

 3. Hümeyra Ercan dedi ki:

  Bilal sonses onu aldatan sevgilisi sayesinde bu şarkıları yazdı sevgilisine teşekkürler. Hep başarılı olur inşallah.

 4. Hümeyra dedi ki:

  Yalan haber Galatasaraylı değil fenerbahçeli

  1. Seda dedi ki:

   Evet hata instanbulu deyil saten Adıyamanlı 30 yaşında deyil 27 yaşında

 5. Seda dedi ki:

  Saten İstanbul deyil Adıyamanlı Galatasaray deyil Fenerbahçeli 30 yaşında deyil 27 yaşında

Yorum Yaz