Yeni iş Kuracaklara Fikirler 2021 l Sıfırdan iş kurmak İsteyenlere…

Merhabalar arkadaşlar borsa ve altın gibi yatırım araçları ile ilgili üretmiş olduğum içeriklere fazlası ile ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Tarafıma girişimcilik ile ilgili olarak çok fazla talep geldiği için Yeni iş Kuracaklara Fikirler başlıklı bir içerik üretme kararı verdim. Umarım burada yer vermiş olduğum Yeni is Fikirleri 2021 yılı için sizlere esin kaynağı olur…

Paranızın değer kaybetmemesi için emtialara veya borsalara yatırım yapmak işin en kolayıdır. Burada en zor olan girişimciliktir. Özellikle Sıfırdan iş kurmak isteyenlerin işi daha da zordur. Günün istek ve ihtiyaçlarına uygun zekice iş fikirleri bulmak gerçekten çok zor olabilmektedir.

Yeni iş Kuracaklara Fikirler vermeden önce her zaman hatırlatmış olduğum gibi içeriğimi beğenerek bana desteklerinizi iletebileceğinizi hatırlatmak istiyorum. 2021 yılı için hazırlamış olduğum bu iş fikirleri kiminize göre mantıklı veya mantıksız gelebilir. Burada amaçladığım tek şey iş fikirleri üretmenize yardımcı olmaktır… Çok fazla ön detaya girmeden Yeni iş Kuracaklara Fikirler nelermiş gelin beraber göz atalım…

Mutlaka Oku: Ayda 20.000 TL Kazanmak İsteyenlere 6 Tavsiye!

Yeni iş Kuracaklara Fikirler Kaliteli Fikirler!

1-Doğal Ürün Yetiştiriciliği

Yeni iş Kuracaklara fikirler listemde ilk sırayı doğal ürün yetiştiriciliği almaktadır. Bu iş fikrinde amaçlanan insanları gıda teröründen kurtarmaktır. Biliyorsunuz artık dışarıdan yumurta almak için dahi iki kere düşünüyoruz çünkü yumurtanın dahi sahtesi üretilebiliyor.

Bu iş fikrinde ilk yapılması gereken şehir merkezine yakın bir konumda tarla kiralamak. Daha sonrasında bölgedeki ailelere doğal olarak üretecek olduğunuz ürünler ile ilgili bilgi vereceksiniz. Domates, salatalık, yumurta, canlı tavuk gibi kısaca toprakta yetişen her türlü bitki ve canlıyı sezonunda yemek isteyen aileler ile anlaşma yapacaksınız.

Özellikle gelir düzeyi yüksek olan semtlerdeki aileler size şuan hayal dahi edemeyeceğiniz şekilde ilgi gösterecektir. Parasını peşin verenler hem fiyat artışından etkilenmeyecekler hem de taze ve sağlıklı yiyeceklere pazara gitmeden sahip olmanın hazzını yaşayacaklardır. Bu iş fikrini şuan Kimsenin aklına gelmeyen is Fikirleri arasında da sayabiliriz.

2-Eve Pazar Projesi

Türkiyede olmayan iş fikirleri arasında yer alan eve pazar projesi özellikle yerel bir bölgede yapılırsa daha iyi tutacaktır. Yani mesela bu işi İzmir genelinde yapmak yerine sadece Buca ilçesinde yapmak daha iyi sonuçlar almanıza olanak sağlayacaktır.

Bu projenin mantığı çok basittir. Bilindiği gibi Türk insanının en fazla zorsunduğu şeylerin başında pazara gitmek gelmektedir. Migros, A101 ve Şok gibi marketler pazar ürünleri getirse de maalesef istenilen tazelikte olmuyor. Türk insanı da ne kadar zor gelse de haftada 1 pazara gitme ihtiyacı duymakta…

İşte bundan yola çıkarak insanlara semt pazarlarında satılan ürünleri evlerine kadar getirmeyi vaat edeceksiniz. Üstelik bunu müşteriye herhangi bir fiyat farkı olmadan yapacaksınız. Yani maliyeti tüketiciye değil üreticiye yükleyeceksiniz. Pazarcılar ile anlaşarak maliyet hususunda çözüm bulabilirsiniz. İşi hızlı ve güvenilir bir şekilde yaparsanız inanılmaz paralar kazanabilirsiniz.

3-Çalışanlara Sulu Yemek Satışı!

Özellikle ev hanımlarının yapabileceği zekice iş fikirleri arasında çalışanlara sulu yemek satışı yapmak gelmektir. İşçi kesiminin fazla olduğu ve AVM’lerin olduğu bir konumda yaşıyorsanız bu iş fikrini yapmak için çok şanslı olabilirsiniz…

Yeni iş Kuracaklara fikirler listemin üçüncü sırasını dolduran bu önemli iş fikrini belirtmemin en temel sebebi insanların artık Fast Food gıdalardan sıkılmasıdır. Fast food gıdaların maliyetli olması ve doyurmaması insanları ev yemekleri aramaya yöneltmiştir.

Ev yemeklerini AVM’lerde yapan firmalar var ancak bu işi fahiş fiyatlarla sundukları için talep görmüyorlar. Siz hem bunu piyasa fiyatlarının altında sunacaksınız hem de çalışanların ayaklarına kadar getireceksiniz. Bu İs fikirleri İzmir, İstanbul veya Ankara gibi büyük şehirlerde yapılabilir.

Mutlaka Oku: 11 Adet Müşterisi Hazır İşler!

4-Çamaşırhane

Yeni is Fikirleri 2021 tavsiyelerim arasında dördüncü sırada çamaşırhane gelmektedir. Türkiyede olmayan iş fikirleri veya oldukça az olan bu iş fikrini önermemin en temel sebebi Türkiye’de bekar sayısının çok fazla olmasıdır. İnsanlar artık 30-35 yaşlarına kadar evlenmiyor. Özellikle erkekler çamaşırlarını yıkamaya dahi zorsunuyorlar.

Yeni iş Kuracaklara fikirler listemde yer alan bu iş fikrinde yıkanılan çamaşırların ütülenmesi işini yaparak farklılaşarak tahmin ettiğinizden çok daha fazla talep görebilirsiniz. Çok fazla yapılmamış bir iş fikri olması nedeni ile bu işin özellikle 2021 yılında tutma ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum.

Burada önemli olan nokta çalışan kesime hitap edildiği için çok fazla uçuk fiyatlarla hizmet vermemektir. Yani insanlar çamaşırhaneye ürünlerini getirmenin evde çamaşır yıkamaktan maliyet anlamında farksız olduğunu hissetmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde bu iş fikrinde başarıya ulaşmanız oldukça zor olacaktır.

5-İçerik Üretim Dükkanı

Yeni iş Kuracaklara fikirler listemin beşinci sırasında içerik üretim dükkanı gelmektedir. Bu iş fikrinde internet sitelerine ve youtube a içerik üreten site ve kanal sahiplerinin işini kolaylaştırmak temel amaç olacaktır. İçerik üretecek olan bir yazar kadrosunu bünyenize katarak hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz.

Burada önemli olan kaliteli bir kadro kurabilmektir. Daha sonrasında hizmet alma hususunda hiçbir sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum. Çünkü bu tür bir işi ben tek başıma yaptığım halde gelen taleplere yetişememekteyim…

Sıfırdan iş kurmak niyetinde olan kişiler için başlangıç maliyeti oldukça düşük olan bu iş fikrini denemelerini önemle tavsiye ediyorum. Bu işi home office olarak dahi yapabilirsiniz. İnsanları uzaktan yönlendirerek gelen iş fikirlerini paslayarak ve gönderilen işlerden komisyonlar alarak inanılmaz kazançlar elde edebilirsiniz.

6-Halı Yıkamacılığı

Yeni is Fikirleri 2021 listemde halı yıkama işi altıncı sırada yer almaktadır. Bu iş fikrini seçmemin temel nedeni halen arzın yani bu tür bir işi yapan dükkan sayısının az olmasıdır. Ayrıca ev hanımlarının dahi mevcut kötü ekonomi nedeni ile çalışmak zorunda kalması ve bu tür işlere vakit ayıramaması halı yıkatmaya olan ihtiyacı doğurmuştur.

Sıfırdan iş kurmak isteyenler için dükkan kirası ve halı yıkama makinesinden başka masrafın başlangıçta gerekmediği bu iş fikrinde işinizi hızlı ve dürüst bir şekilde yapmanız halinde hayal dahi edemeyeceğiniz bir talep ile karşılaşabilirsiniz.

Bu tür İs fikirleri İzmir, İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde talebin çok fazla olmasından dolayı daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Küçük bir ilçede de bu iş yapılabilir ancak gözlemlediğim kadarı ile arz bu tür yerlerde oldukça yeterli olmaktadır.

Mutlaka Oku: Aşırı Zengin Olmak İsteyenlere 5 Tavsiye!

7- Scooter Kiralama

Yeni iş Kuracaklara fikirler listemin yedinci sırasında Scooter Kiralama işletmeciliği gelmektedir. Özellikle salgın döneminde insanlar kısa mesafeler için toplu ulaşım araçlarına binmek istememektedirler. İşte bunu fırsata çevirerek Scooter Kiralama yapabilirsiniz.

Saatlik, günlük veya haftalık kiralama seçenekleri ile insanlara hizmet sunarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu işi özellikle büyük şehirlerde ikinci aktarmanın zorunlu olduğu konumlarda yapmanız çok daha sağlıklı olacaktır. Mesela İzmir’de İzban istasyonlarına yakın konumlarda bu işi yaparsanız inanılmaz bir talep patlaması yaşayabilirsiniz.

Zekice iş fikirleri arasında yer alan Scooter Kiralama iş fikrini yazılım ile desteklerseniz yani uygulama vasıtası ile insanlara bu işi ulaştırır iseniz yoğun bir talep ile karşılaşırsınız. Bu işte başlangıç için 50-75 bin tl arası bir sermayenin yeterli olacağını düşünüyorum…

Kimsenin aklına gelmeyen is Fikirleri Varsa Yorumlarda Belirtiniz!

Böylelikle Yeni iş Kuracaklara fikirler listemde 7 tavsiye aktardım. Sizlerinde Sermayesiz is fikirleri 2021 yılı için var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz. Burada özellikle Sıfırdan iş kurmak isteyenlere fazla maliyeti olmayan zekice iş fikirleri aktarmaya çalıştım. İçeriğimi beğenerek bana destek olmayı unutmayınız. Şimdiden Teşekkürler…

Mutlaka Oku: Paramı Borsada Değerlendirmek İstiyorum!

Mutlaka Oku: 2000 TL Nasıl Değerlendirilir?

Mutlaka Oku: 100.000 TL İle Yatırım Yapmak

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz