Yorum Yaparak Para Kazan Diyenler Doğru Mu Söylüyor?

Merhabalar arkadaşlar sizlere bu içeriğimde internetten para kazanma yolu olarak gösterilen yorum yaparak para kazan mantığı ile gelir elde edilip edilmeyeceği ile ilgili olarak bilgiler vermek istiyorum. Yorumdan para kazan diyerek insanları bu yolla para kazanmaya iten kişiler doğru mu söylüyor?

Yeni Trend Yorum Yaparak Para Kazan!

Yeni Trend Yorum Yaparak Para Kazan!

internetten para kazanma yolları ile ilgili ciddi araştırmalar yapan kişilerin karşısına son zamanlarda çıkan makale başlıkları genellikle ‘‘yorum yaparak para kazan” şeklinde olmaktadır. Bende bu amaçla gerçekten bu yolla gelir elde edilip edilmeyeceği ile ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum…

Herkes internetten para kazanma ile ilgili yeni yollar bulmaya çalışmakta… Özellikle 2019 yılında adeta alt üst olan ekonomik koşullar altında ezilmek istemeyen kişiler internetten para kazanarak ekonomik olarak rahatlamak istemektedirler.

Ek gelir yaratma yolculuğunda insanların mağdur edilmemesi ve boş yere zamanlarının alınıp alınmadığını öğrenmek amacı ile yorum yaparak para kazan düşüncesi ile ilgili bilgiler vermek istiyorum. Umarım  yorumdan para kazan düşüncesinde olan kişilere bu içeriğim faydalı olur…

Mutlaka Oku: Makale Yazarlığı Eğitimi!

Yorumdan Para Kazanmak Mümkün Mü?

Yorumdan Para Kazanmak Mümkün Mü?

Lafı çok fazla dallandırıp budaklandırmadan söyleyeyim evet, yorum yaparak para kazanmak mümkündür. Ancak bu yolla güzel paralar kazanılabilmesi imkansız bir durumdur. Yorum yaparak para kazan düşüncesi yerine makale yazarak para kazanmaya çalışmak çok daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Çünkü yorum yaparak para kazan düşüncesi ile gelir elde edilebilecek sınırlı sayıda site bulunmaktadır. Bu sitelerde size yorum yaparak para kazanabileceğiniz çok fazla iş verememektir çünkü sitelerin yararına olacak yorum yapılabilmesi için farklı ip adreslerinin olması gerekir.

Aynı ip adresinden ortalama olarak bir siteye en fazla 5 yorum yapabilirsiniz. Bu sayının fazlası Google botları tarafından spam yaptığınız kanısına varılmasına sebep olabilir. Zaten yorum yaparak para kazan düşüncesi ile hizmet veren internet sitelerinin sistemleri daha fazla yorum yapmanızı engelleyecektir.

Neden Siteler Yorum Yapmanız Karşılığında Sizlere Ücret Öder?

Neden Siteler Yorum Yapmanız Karşılığında Sizlere Ücret Öder?

Artık kullanıcı deneyimi çok büyük bir önem kazandı. İnsanlar bir ürün ve hizmet alırken fiyatından önce ürün yorumlarına bakmaktadırlar. Özellikle ürünü alıp yorumlayan kişilerin görüşleri çok daha büyük bir değere sahiptir.

Bu tür yorumların tüketici için çok önemli olduğunu bilen site sahipleri de kişilere ürünlerin artı ve eksileri hakkında yorumlar yapmaları karşılığında ücret ödemektedirler. Genellikle ürünün alınması için teşvik edici ürün yorumları daha fazla tercih edilmektedir.

Mutlaka Oku: Başarılı Olmak İstiyorum Diyorsan Bu Yazıyı Oku!

Kısaca site sahipleri sizlere ürünün satılabilirliğini artırabilmeniz amacı ile ve Google arama botları tarafından sitenin üst sıralara daha kolay tırmanabilmesi amacı ile para öderler. Kimse sizin kara kaşınıza kara gözünüze bakarak para ödemez 🙂

Yorum Yaparak Para Kazan Siteleri!

Yorum Yaparak Para Kazan Siteleri!

Öncelikli olarak şunu söylemek istiyorum; Burada yer vermiş olduğum sitelere güvenin bu siteler aracılığı ile para kazanmak kolaydır gibi bir cümle kullanmayacağım. Yorumdan para kazan fikri ile ilgili araştırma yaparken kullanıcılar tarafından bu yolla para kazanılması için önerilen siteleri burada açıklayacağım…

1- Napolyon.com

2- myiyo.com

3- marketagent.com

4- fikirpazari.web.tr

5- Toluna.com

Yukarıda saymış olduğum siteler sizlere yorumdan para kazan fikri ile gelir elde edebilmenize olanak tanıyacak güvenilir sitelerdir. Bu sitelerde sadece yorum yaparak değil aynı zamanda çeşitli görevleri tamamlayarak da gelir elde edebilmeniz mümkündür.

Mutlaka Oku: Yıllardır zenginlerin uyguladıkları para kazanma taktikleri

Yorum Yaparak Para Kazan Fikri Yerine Daha Kazançlı İş Fikirleri!

Yorum Yaparak Para Kazan Fikri Yerine Daha Kazançlı İş Fikirleri!

internetten para kazanma yolları arasında yer alan yorum yaparak para kazanma fikri asla sizi tatmin edecek paralar kazanmanızı sağlamayacaktır. Bu nedenle de yorumdan para kazan düşüncesi yerine aşağıda yer vermiş olduğum internetten para kazanma yollarını denemeniz sizin için çok daha sağlıklı olacaktır. 

1- Makale Yazarlığı Yaparak Para Kazan!

internetten para kazanma düşüncesi içerisinde iseniz sizlere önerebileceğim en kazançlı para kazanma fikri makale yazarlığıdır. Düşüncelerinizi yazıya dökebilme ve araştırma kabiliyetine sahip biri iseniz makale yazarlığı yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Hali hazırda kendim de bu yolla ek iş yaparak evimi geçindirmeye çalışıyorum. Bionluk.com ve sadeceon.com gibi siteler aracılığı ile makale yazdırmak isteyen alıcıları bulabilirsiniz. Bu yolla günümüz şartlarında ortalama olarak aylık 800-900 TL kazanabileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

2- Youtube İle Para Kazan!

Yorum yaparak para kazan düşüncesi yerine önerebileceğim en kazançlı internetten para kazanma fikirleri arasında youtuberlık gelmektedir. Youtuberlığı asla gözünüzde büyütmeyin. İnanın bu yolla güzel paralar kazanan insanların sizden fazla olan yanları bulunmamaktadır. Bu işi yapmak için başlangıçta bir akıllı telefonunuzun olması yeterlidir. Yorumdan para kazan mantığı ile gelir elde etmek yerine bu yolla para kazanmaya çalışmanız size pasif kazanç kapılarını da ardına kadar aralayacaktır.

3- Blog Sitesi Açarak Para Kazan!

Yorum yaparak para kazan veya makale yazarak para kazan düşüncesi yerine blog sitesi açarak para kazanma düşüncesi içerisine girişmeniz çok daha mantıklı olacaktır. Site sahiplerine yazacak olduğunuz yazılar karşılığında oldukça cüzi ücretler alırsınız ancak site sahipleri sizin yazmış olduğunuz makale sayesinde yıllarca size harcamış olduğu paranın belki de 10-15 katını kazanacaktır. SEO konusunda iyiyseniz bu yolla gelir elde etmeye çalışmanızı şiddetle öneriyorum.

Mutlaka Oku: İnternetten para kazanmak istiyorum diyorsan buraya!

4- Stok Fotoğrafçılığı Yaparak Para Kazan!

Yorumdan para kazan düşüncesi yerine yapılabilecek bir başka önemli işte stok fotoğrafçılığıdır. Dışarıda gezerken çekecek olduğunuz özgün ve yaratıcı fotoğraflar sayesinde gelir elde etmeniz mümkün olacaktır. Site sahipleri ve youtuberların satın alabileceği stok fotoğraflar sayesinde hatırı sayılır kazançların sahibi olabilirsiniz. Shutterstock adlı site stok fotoğrafçılığı yaparak gelir elde edebileceğiniz harika bir sitedir. Denemenizi önemle rica ediyorum.

5- E-Kitap Yazarak Para Kazan!

İnternetten para kazanma düşüncesinde olanlara yorum yaparak para kazan fikri yerine önerebileceğim harika iş fikirleri arasında e-kitap yazarak gelir elde etmek gelmektedir. Kapsamlı bir araştırma sonucunda insanların yararına olacak bilgiler ile donatmış olduğunuz kitabınızı sanal ortamda satarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu işi İngilizce dili ile yapmanız halinde çok daha efsane kazançların sahibi olabilirsiniz. Özellikle amazon aracılığı ile e-kitap satmaya çalışmanız sizi belki de milyoner edecektir.

6- İnstagram İle Para Kazan!

Özellikle instagram üzerinden ticaret yapmak sizi gelir seviyesi bakımından oldukça yukarılara çekecektir. Yorum yaparak para kazan mantığı ile kazanç elde etmeye çalışmak yerine instagramdan özellikle bebek ürünleri satışı gerçekleştirmeye çalışmanız size şuan aklınıza gelmeyecek gelirleri kazandıracaktır. 

Mutlaka Oku: Makale Yazarlığı İş İlanları!

7- Seslendirme Yaparak Para Kazan!

Diksiyonunuzun iyi olduğunu düşünüyorsanız yapabileceğiniz harika internetten para kazanma fikirleri arasında seslendirme işi gelmektedir. Youtube gibi mecraların giderek popülerleşmesi seslendirmeye olan talebi artırmaktadır. Bionluk.com ve sadeceon.com gibi sitelere üye olarak buradan seslendirme işlerine ihtiyacı olan kişileri bulabilirsiniz. 

Böylelikle internetten para kazanma yolları arasında yer alan yorum yaparak para kazan ve diğer para kazanma fikirleri ile ilgili bilgiler aktarmaya çalıştım. Sizlerinde yorumdan para kazan düşüncesinde olanlara vereceğiniz öneri ve tavsiyeler var ise lütfen yorumlar aracılığı ile buradan belirtiniz…

Mutlaka Oku: yasadışı yollardan para kazanma düşüncesinde olanlara tavsiyeler!

Mutlaka Oku: Evden çıkmadan para kazanmak için 17 öneri!

Mutlaka Oku: Rahat Geçinmek İçin Kolay Para Kazandıran İşler!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ödüllü Web Etkinliğine Şimdi Siz de Katılabilirsiniz dedi ki:

    Web sitenizi tanıtıp ödül kazanabileceğiniz web etkinliğine davetlisiniz. Web sayfanızla şimdi siz de kazanmaya aday olun. Blogunuzu tanıtın, promosyonlar ve ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile web siteler arası etkinlik yarışmamızı 2020 yılı sonuna kadar düzenliyoruz; harika bloglar dünyasına katılarak yeni yıla ödülle girip markalaşın istiyoruz.

Yorum Yaz