Yasadışı Yollardan Para Kazanma Düşüncesinde Olanlara Tavsiye!

Merhabalar arkadaşlar bu içeriğimde yasadışı yollardan para kazanma düşüncesinde olan kişiler için tavsiyelerde bulunacağım. Zengin olma yolları ile ilgili araştırma yapan bu kişilere verecek olduğum bu tavsiyeler ışığında çok para kazanmak için ne yapmak lazım? sorusunun cevabını da bulabileceksiniz..

Yasadışı Yollardan Para Kazanma Düşüncesi Mantıklı Mı?

Para kazanma fikirleri ile ilgili araştırma yapan kişiler kimi zamanlarda yasadışı yollardan para kazanma düşüncesine kapılmaktadırlar. Bu tür girişimlere başlayan kişilerin genellikle sonu hüsran olduğu için sizlere burada yasadışı yollardan para kazanma yerine hızlı bir şekilde çok fazla yorulmadan gelir elde edebileceğiniz para kazanma fikirleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Hızlı Para Kazanma Fikirleri İle İlgili 15 Tavsiye!

1- Arabanıza Reklam Alarak Para Kazanın!

1- Arabanıza Reklam Alarak Para Kazanın!

Yasadışı yollardan para kazanma yerine hızlı bir şekilde yorulmadan para kazanmak isteyenlere verebileceğim en iyi tavsiyelerden bir tanesi de arabanıza reklam alarak para kazanma düşüncesidir. Aracınızla çok fazla geziyor, üstelik şehirler arasında sık sık seyahat ediyorsanız şirketler aracınıza reklam vermek için sıraya gireceklerdir.

2- Evinizin Bir Odasını Kiralayın!

2- Evinizin Bir Odasını Kiralayın!

Hızlı para kazanma fikirleri arasındaki ikinci tavsiyem evinizin kullanmadığınız bir odasını kiraya vermenizdir. Özellikle tatil bölgesinde oturuyorsanız bu şekilde para kazanmanız oldukça kolay olacaktır. Odanızın kiralık ilanını paylaşabileceğiniz oldukça başarılı pazar yerleri bulunmaktadır. Bu şekilde yasadışı yollardan para kazanma yerine yorulmadan yasal bir yoldan para kazanmanın yolunu bulmuş olursunuz.

3-Organizasyon İşi Yapın!

3-Organizasyon İşi Yapın!

Özellikle çok para kazanmak için ne yapmak lazım sorusunu sıklıkla soran kişiler için organizasyon işini öneriyorum. Bu iş fikrinde yaz aylarında şuan aklınıza gelmeyecek bir şekilde ciddi paralar kazanabilirsiniz. Sadece 1 gün uğraşacak olduğunuz düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlarda 5-10 Bin TL’lere varan kazançlar elde edebilirsiniz.

4- Organik Ürün Satın!

4- Organik Ürün Satın!

Hızlı para kazanma fikirleri içerisindeki dördüncü tavsiyem organik ürün satıcılığıdır. Kendinizin üretim yapmasına gerek kalmadan köylülerden almış olduğunuz organik ürünleri şehirdeki insanlara satarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Bir nevi aracılık yapacağınız bu iş fikri yasadışı yollardan para kazanma yerine yapılabilecek en güzel iş fikirleri arasında yer almaktadır.

Mutlaka Oku: Gayrimeşru Para Kazanma Fikri Arayanlara Müthiş Tavsiyeler!

5- Youtuberlık Yapın!

5- Youtuberlık Yapın!

Kolay para kazanma yolları denilince akla gelen ilk işlerden bir tanesi olan youtuberlıktan akla hayale sığmayan kazançlar elde edebilirsiniz. Şuanda Enes Batur gibi birisinin aylık kazancının 500 Bin TL’lere kadar çıkması youtuberlığı oldukça cezbedici kılmaktadır. Zengin olma yolları ile ilgili bir araştırman varsa bu mesleği denemenizi tavsiye ediyorum.

6- Danışmanlık Şirketi Kurun!

6- Danışmanlık Şirketi Kurun!

Bir konuda yeterli bilgi ve birikime sahip olduğunuzu düşünüyorsanız danışmanlık şirketi kurmanızı tavsiye ediyorum. Danışmanlık şirketleri bilgilerini satarak hatırı sayılır kazançlar elde etmektedirler. Mesela vize danışmanlığı yaparak insanların kolay bir şekilde vize alabilmesine olanak tanıyarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Yasadışı yollardan para kazanma yerine bu iş fikrini denemeniz uzun yıllar hayatınızı güzel bir şekilde yaşamanızı sağlayacaktır.

7- Bayilik Alın!

7- Bayilik Alın!

Bence günümüzde yapılabilecek en güzel iş fikri bir firmanın bayiliğini almaktır. Evet, başlangıçta belli bir miktar bayilik ücreti ödemeniz gerekir ancak bir yerde güzel işler yapan bir markanın başka bir bölgede iş yapmama olasılığı oldukça düşük olacaktır. Hızlı para kazandıran bu iş fikrini kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

8- Blog Sitesi Kurun!

8- Blog Sitesi Kurun!

Yasadışı yollardan para kazanma düşüncesi yerine blog yazarak para kazanma düşüncesi içerisinde girmeniz sizin için çok daha sağlıklı olur. Başlangıçta çok çalışırsınız ancak sonrasında günde yazacak olduğunuz 1 yazı dahi ciddi kazançlar elde edebilmenizi sağlayacaktır. Hızlı para kazanma fikirleri arasında yer alan blog sitesi ile kazanç elde eden çok ciddi bir kesimin de olduğunu belirtmek istiyorum.

Mutlaka Oku: 1 Gecede Zengin Olmak Hayal Mi?

9- Sosyal Medya Fenomeni Olun!

9- Sosyal Medya Fenomeni Olun!

Yaratıcı bir kişiliğe sahip olduğunuzu düşünüyorsanız sosyal medya fenomeni olmayı denemelisiniz. Ayda sadece 1 ürün tanıtımı yaparak dahi ciddi reklam gelirinin sahibi olabilirsiniz. Bu yolla para kazanmaya çalışmak yasadışı yollardan para kazanma yerine yapılabilecek en iyi iştir. Kerimcan Durmaz gibi fenomenlerin aylık kazançları göz önüne alındığında sizinde bu yolla para kazanabilmeniz çok zor olmayacaktır.

10- Twitch İle Canlı Yayınlar Yapın!

10- Twitch İle Canlı Yayınlar Yapın!

Hoş sohbetiniz var ve insanların sizi izlemesinden keyif almasını sağlayabiliyorsanız twitch ile canlı yayın yaparak para kazanmanızı tavsiye ediyorum. Sizi izleyen kişilerin bağış yapmasını başarır iseniz çok kısa bir yoldan zengin olmayı başarabileceğinizi düşünüyorum. Yasadışı yollardan para kazanma düşüncesinde olanlara verebileceğim en güzel tavsiyelerden bir tanesi de bu iş fikridir kesinlikle deneyiniz.

11- Stok Fotoğrafçılığı Yaparak Para Kazan!

11- Stok Fotoğrafçılığı Yaparak Para Kazan!

Artık çektiğiniz fotoğraflardan da gelir elde edebilmeniz mümkündür. Bilindiği gibi google özgünlüğe büyük bir önem veriyor. Bunun sonucunda da web sitesi sahipleri ve youtuberlar özgün fotoğraflara ihtiyaç duymaktadırlar. İşte bunu fırsata çevirip çekmiş olduğunuz görselleri stok satış sitelerine koyarak hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz.

12- Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazan!

12- Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazan!

Çok para kazanmak için ne yapmak lazım? sorusunu soran kişilerin yapmış olduğu iş fikirleri arasında satış ortaklığı gelmektedir. Satış ortaklığı kısaca başkasına ait ürünleri satıp karşılığında komisyon almaktır. Satış ortaklığı yapacak olduğunuz alana yönelik bir blog sitesi açarak burada satış linklerinizi paylaşarak önemli kazançların sahibi olabilirsiniz. Para kazanma fikirleri içerisinde benim en favori kazanç yöntemim kesinlikle satış ortaklığıdır.

Mutlaka Oku: Az Sermayeli Çok Kazandıran 22 İş Fikri!

13- İnternetten Düzenli Altın Yatırımı Yapın!

13- İnternetten Düzenli Altın Yatırımı Yapın!

Bu yöntemi kendim çok uzun yıllardır deniyorum ve gerçekten de oldukça başarılı oldum. Benim elimde sadece 20.000 TL’lik sermaye vardı ve 2 sene boyunca düzenli bir şekilde altın yatırımı yaptım ve 2 senenin sonundaki net kazancım 25.000 TL’lere kadar çıktı. Sabırlı bir kişiliğe sahipseniz altın yatırımı yaparak güzel kazançlar elde edebilmeniz mümkündür. 

14- Düzenli Bir Şekilde Hisse Senedi Alın!

14- Düzenli Bir Şekilde Hisse Senedi Alın!

Yasadışı yollardan para kazanma düşüncesinde olan kişilere verebileceğim en iyi tavsiyelerden bir tanesi de düzenli bir şekilde hisse senedi yatırımı yapmalarıdır. Paranızı çalıştırmanın en güzel yollarından bir tanesi olan hisse senedi yatırımlarında özellikle gıda sektöründeki ve savunma sanayi sektöründeki şirketlere yatırım yapmanız kısa bir süre içerisinde zengin olabilmenizi sağlayacaktır.

15- Girişimci Olun!

15- Girişimci Olun!

Zengin olma yolları ile ilgili ciddi araştırmalar yapan kişilere son olarak verebileceğim en iyi tavsiyelerden bir tanesi de girişimci olmalarıdır. İşçi olarak hiçbir zaman amacınıza ulaşamazsınız sadece günü kurtarırsınız. Girişimcilik sanıldığı kadar da zor değildir. Doğru planlama ile girişimci olarak parayı bulmanız daha da kolaylaşacaktır. 

Mutlaka Oku: Sıfırdan Zengin Olmanın 11 Müthiş Yolu!

Mutlaka Oku: Kafayı Kullanarak Para Kazanmak İçin 14 Öneri!

Mutlaka Oku: Dünyada En Çok Para Kazandıran 20 İş Fikri!

Sizlerinde Yorum ve Görüşlerini Bekliyorum!

Yasadışı yollardan para kazanma düşüncesinde olan kişilere verebilecek olduğunuz tavsiyeler ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi önemsiyorum. Hızlı para kazanma fikirleri arasında yer vermiş olduğum bu 15 kazanç yöntemine ek olarak başka para kazanma fikriniz varsa lütfen bizlerle paylaşınız.

Benim hayat görüşlerimi baz alarak ve 2019 yılı itibari ile kazanç sağlayabilecek iş fikirlerini sıralamaya çalıştım. Umarım yasadışı yollardan para kazanma düşüncesinde olan kişileri bu yöntemle para kazanmaya ikna edebilmişimdir. İlerleyen içeriklerimde zengin olma yolları ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler paylaşacağımı belirtmek istiyorum….

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz