Emre Durmuş Kimdir Kaç yaşında? Bilinmeyen Gerçekler!

Merhabalar arkadaşlar sizlere burada youtube mecrasının en çok tanınan isimlerinden bir tanesi olan Emre Durmuş ile ilgili birçok detay aktarmak istiyorum. İçeriğimin başlığında da görmüş olduğunuz üzere Emre Durmuş Kimdir Kaç Yaşında? Emre Durmuş Ne Kadar Kazanıyor? ve Yağmur Arat Kimdir Sevgilisi mi? sorularının cevaplarına değineceğim…

Emre Durmuş Kimdir Kaç yaşında?

1993 Haziran doğumlu olan Emre Durmuş, doğma büyüme Hatay/İskenderun’ludur. 65 kg ağırlığında 1,75 boyu olan Emre Durmuş, hayatını adeta gezginliğe adamış bir isimdir. Tek başına seyahat etmeye bayıldığını belirten Durmuş’un sosyal medyadaki tanınırlığı giderek artmaktadır.

Türkiye’yi baştan sona kadar otostopla gezmeyi başarmış olan Emre Durmuş Kimdir Kaç Yaşında? sorusu özellikle 2019 yılında Şampiyonlar ligi finalinde yaşamış olduğu  tatsız olaydan sonra daha fazla sorulmaya başlanmıştır. 

İskenderun Demir Çelik lisesi mezunu olan Emre, Kemerburgaz Üniversitesi Elektrik-Elektronik bölümünü 2015 yılında okurken gezmeye karar vermiştir ve okulunu dondurmuştur. Daha sonrasında eğitim hayatına devam etme kararı almıştır ve Altınbaş Üniversitesinden mezun olmuştur.

Emre Durmuş İlk Olarak Bloggerlık Yapmıştır!

Emre Durmuş Kimdir? sorusuna 2015 yılında olsaydık muhtemelen blogger derdik. Kendisinin yol günlükleri isimli bir blog sitesi de bulunmaktadır. İlk gezi deneyimlerini bu siteden kazanmış olduğu reklam gelirleri ile yaptığını belirtmektedir.

Kendisi daha sonrasında insanların bir içerik okumaktan ziyade video izlemeyi daha çok sevdiğini anlamış ve 2017 yılında kendisine bir youtube kanalı açmıştır. Bu andan itibaren hızlı bir yükselişe geçen Emre Durmuş,tüm mesleki hedeflerini bırakarak sadece youtube üzerinden gelir elde etmeye odaklanmıştır.

Sinema Belgesel ve Yapımcılık İsminde Şirketi Bulunmaktadır!

Emre Durmuş youtube kanalı açtıktan sonra buradan kazanmış olduklarını vergilendirebilmek amacı ile sinema belgesel ve yapımcılık isminde bir şirket açmıştır. Üniversiteyi bıraktıktan sonra evindeki tüm eşyaları satan Emre Durmuş, çantası haricinde herhangi bir fiziki eşyaya sahip olma gibi bir hedefinin olmadığını belirtmektedir.

Emre Durmuş, ilk gezi deneyiminde en yakın arkadaşı tarafından dolandırıldığını söylemiştir. Çok fazla parasızlık çektiğini söyleyen Durmuş, tren garlarında yatmak zorunda kaldığı günlerinde olduğunu belirtmiştir.

Emre Durmuş Ne Kadar Kazanıyor?

Emre Durmuş Ne Kadar Kazanıyor? sorusu ile alakalı olarak araştırma yaptığımda youtuberların kazançlarını gösteren Socialblade adlı sitede Emre Durmuş’un aylık kazancının 30.000 Dolar yani 200.000 BİN TL olduğu gösterilmektedir. 

Şu anda kazanmış olduğu bu paranın kendisine fazlası ile yettiğini belirten Emre Durmuş, eskisinden çok daha kaliteli bir şekilde seyahat edebildiğini sözlerine eklemiştir. Emre Durmuş yolculuklarında 5 defa soyulmuştur ve birçok kez hayati tehlike atlatmıştır.

40 Kıta, 40’tan Fazla Ülke ve 300 Şehir!

Emre Durmuş Kimdir Kaç Yaşında? sorusunun yoğun bir şekilde sorulmasının en önemli sebebi bu 4 yıllık süreç boyunca 40 Kıta, 40’tan fazla ülke ve 300 şehir gezmesi ve gezmiş olduğu bu şehirlerde yaşayan insanlarla çok başarılı etkileşimler kurması gelmektedir.

Yani kendisi bir turist gibi şehir gezmiyor. Gitmiş olduğu ülkelerde uzun günler seyahat ediyor ve yerel halkın nasıl bir yaşantısının olduğunu iyi bir şekilde analiz ediyor. Bu analizlerini de oldukça başarılı bir şekilde youtube kanalından aktarabiliyor.

Yağmur Arat Kimdir? Sevgilisi Mi?

Yağmur Arat, bir dönem Emre Durmuş ile sevgiliydi ancak çok yakın zamanda ayrıldılar. Birlikte seyahatlere çıkan çiftin ortak noktası hayatlarının monotonluğundan sıkılarak gezmeye karar vermeleridir. Yağmur Arat’ta tıpkı Emre Durmuş gibi evinin tüm eşyasını satıp gezgin olmaya karar vermiştir.

Minimalist yaşam tarzını benimseyen gezgin ikili hayatta paradan çok daha önemli şeylerin olduğunu söylemektedirler. Emre, ingilizceden başka bir dil bilmemektedir. En çok sevdiği ülkenin Japonya olduğunu belirtmiştir.

Tuttuğu Takım Galatasaray’dır.

Emre Durmuş Doğum Tarihi: Haziran 1993

Emre Durmuş Burcu: İkizler

Böylelikle Emre Durmuş Kimdir? sorusu ile alakalı olarak kapsamlı bilgiler sunmaya çalıştım. Sizlerinde Emre Durmuş Kimdir Kaç Yaşında? Emre Durmuş Ne Kadar Kazanıyor? ve Yağmur Arat Kimdir Sevgilisi mi? soruları ile alakalı görüş ve düşünceleriniz var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

Mutlaka Oku: İkbal Gürpınar İle İlgili Çarpıcı Gerçekler!

Mutlaka Oku: Gökhan Çıra Kim? Çarpıcı Gerçekler!

Mutlaka Oku: Yasemin Özilhan Kim? 

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz