Makale Yazarlığı Yapmak istiyorum Diyenler Buraya!

internetten para kazanma yolları arasında yer alan makale yazarlığı ile ilgili bilgiler vermeye devam ediyorum. Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişiler burada yer alan makale satın alan siteler doğrultusunda para kazanabilir. Bu içeriğimde makale yazarlığı ücretleri ile ilgili de bilgiler aktarmaya çalışacağım…

Makale Yazarlığı Yapmak istiyorum Diyenler İçin Kaliteli Rehber!

Burada makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişiler için makale satın alan siteler ve makale yazarlığı ücretleri hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağım. Bizzat kendimin de makale yazarı olması sayesinde içerikte yer alan bilgilerin sizlere fayda sağlayacağını umuyorum.

Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişilere özel olarak hazırlanan bu içerik sayesinde makale satın alan siteler ile ilgili güvenilir kaynakları bulabileceksiniz. Aynı zamanda bu işe yeni girmek isteyenler için pazar araştırması yaparak makale yazarlığı ücretleri ile ilgili önemli bilgilendirmelerde bulundum..

Sizlerinde makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişiler için tavsiye niteliğinde görüşlerini bekliyorum. Aynı zamanda size göre makale yazarlığı ücretleri ne kadar olmalıdır? ve Makale satın alan siteler arasında en güvenilir firma hangisi? Lütfen bu sorular hakkındaki görüşlerinizi yorumlar aracılığı ile bizlere iletiniz. 

Mutlaka Oku: Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Detaylı İçerik!

Makale Yazarı Nasıl İçerikler Üretmelidir?

1- Makale, mutlaka özgün ve SEO uyumlu olmalıdır.

2- Makale, İstenilen konuda mutlaka faydalı bilgi sunmalıdır.

3- Makale, Gramer kurallarına uygun bir şekilde yazılmalıdır.

4- Makale, Akıcı bir anlatım ile yazılmalıdır.

Makale Yazarlığının Avantajları

1- Kendinizin patronusunuzdur.

2- Çalışma zamanlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

3- İstediğiniz konularda çalışmalar yapabilirsiniz.

4- Yeteneklerinizin ve çalışmanızın karşılığını net bir şekilde alırsınız.

5- Çalıştıkça gelir elde edersiniz. Bu sayede gelirinizi artırmak tamamen sizlerin elindedir.

Mutlaka Oku: Haftalık Ödeme Yapan Makale Siteleri

Makale Yazarlığı Ücretleri Ne Kadar?

Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen biri ilk olarak düşük ücretler ile bu işe başlar. Başlangıçta makale yazarlığı ücretleri 100 kelime için 1 TL’dir. Tabi bu ücreti yükseltebilmek kendi elinizdedir. Makale yazarlığı konusunda kendinizi geliştirerek 100 kelimesini 10-15 TL’ye yazan bir yazar olabilirsiniz. 

Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen birisi bu işten ciddi kazançlar elde etmek istiyorsa mutlaka kendisini geliştirmelidir. Aksi takdirde makale satın alan siteler aracılığı ile çok düşük kazançlar sağlayacaktır.

Mutlaka Oku: Evde makale yazarak nasıl para kazanılır?

Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen birisi mutlaka hızlı yazma kabiliyetine sahip olmalıdır. Çünkü bu işte seri yazabilme kabiliyetine sahip değilseniz para kazanmanız söz konusu olmayacaktır. Kısaca makale yazarlığı ücretleri kişinin kendisini geliştirmesine bağlı olarak önemli artışlar gösterebilir.

Kimler Makale Yazarak Para Kazanabilir?

Ev hanımları, Ek iş arayan memurlar, Öğrenciler, Günlük çalışma saati az olanlar ve Emekliler makale satın alan siteler aracılığı ile gelir elde edebilir. Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen bir kişinin öncelikle sabırlı bir kişiliğe sahip olması gerekir.

Mutlaka Oku: Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

Çabucak sıkılan ve bilgisayarın başında vakit geçirmeyi sevmeyen biri iseniz bu yolla gelir elde etmeniz imkansızdır. Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen birisi sosyal yaşantısında da kısıtlamalara gitmesi gerekir.

İyi bir makale yazarı olmak isteyen birisi araştırmayı seven bir kişiliğe sahip olmalıdır. Araştırmadan yazılacak olan makaleler okuyan kişiyi çok fazla tatmin edecek bir yapıda olmayacaktır. Makale yazarlığı ücretleri yüksek olmasını isteyen kişiler doyurucu içerikler için ciddi araştırmalar yapması gerekmektedir. 

Makale Ne Kadar Sürede Yazılır?

Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen birisi mutlaka hızlı olmalıdır. Ortalama olarak 300 kelimelik bir makaleyi 20 dakikada yazabilen makale yazarı kaliteli makale yazarı olarak anılmaktadır. 20 dakikada 300 kelime, 60 dakikada 3 adet 300 kelimelik makale yazan kişiler bu işten çok ciddi kazançlar elde etmektedirler. 

Bende başlangıçta 1 adet 300 kelimelik makaleyi 1 saati geçen bir sürede tamamlamaktaydım. Ancak sürekli makale yazarak bu süreyi 15-20 dakikalara kadar düşürdüm. Makale yazarlığında önemli olan sürekli pratik yapmaktır.

Web sitesi sahiplerine, ajanslara, gazetelere, şirketlere ve dergilere yazacak olduğunuz makaleler sayesinde geçiminizi çok rahat bir şekilde sağlayabileceksiniz. Makale satın alan siteler aracılığı ile makale müşterilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Mutlaka Oku: internetten makale yazarak para kazanmak hayal mi?

Makale Satın Alan Siteler

Burada yer vermiş olduğum makale satın alan siteler aracılığı ile makale ihtiyacı olan kişilere rahatlıkla ulaşabilir, teslim ettiğiniz yazılar karşılığında ücretinizi güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Ben yaklaşık olarak 5 yıldır bu siteler aracılığı ile makale işinden güzel kazançlar sağlamaktayım. İşte makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişilerin gelir elde edebilecekleri siteler…

1- Bionluk.com

Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen bir kişinin ilk uğradığı siteler arasında bionluk.com gelmektedir. Bionluk ile çok daha kolay bir şekilde müşteri bulabilir ve teslim ettiğiniz makaleler karşılığında ücretinizi güvenilir bir şekilde banka hesabınıza aktarabilirsiniz. 

2- Sadeceon.com

Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişilerin ikinci durağı ise sadeceon.com’dur. Sadeceon, birebir bionluk tarzında çalışan bir freelancer sitesidir. Burada alıcı ve satıcıları güvenilir bir şekilde buluşturan sadeceon.com’da makale yazarlığı ücretleri de oldukça yüksek olmaktadır. 

3-Armut.com

Makale satın alan siteler arasındaki son tavsiyem armut.com’dur. Güvenilir freelancer siteleri arasında yer alan armut.com ile hatırı sayılır kazançların sahibi olabilirsiniz. Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyorsanız hemen armut.com’da alıcı profilinizi oluşturun.

Neden Makale Yazarlarına İhtiyaç Duyuluyor?

Makale yazarlığı mesleği google sayesinde son 5 yıldır önemi artan bir meslek olmuştur. Google özgün ve yararlı içerikler sunan siteleri öne çıkardıkça site sahipleri kaliteli makaleler yazan kişileri bulma ihtiyacı hissetmiştir.

Aynı zamanda SEO uyumlu özgün makaleler sayesinde site sahiplerinin adsense kazançlarının artması makale yazarlarına olan ihtiyacı çok ciddi bir şekilde artırmıştır. Ek iş olarak görülen makale yazarlığı ücretleri iyileşme gösterirse bu işi tam zamanlı olarak profesyonel bir şekilde yapabilecek kişi sayısında ciddi bir artış olacaktır.

Ancak halen makale yazarlığı ücretleri kimseyi tatmin etmemektedir. 100 kelimesi 1 TL’den yazılan makaleler oldukça bu iş kolu maalesef profesyonel olarak bir gelişme gösteremeyecektir. Sizce makale yazarlığı ücretleri ne kadar olmalıdır?

Başkalarına Makale Yazmak Yerine Kendi Blogunuza Yazın!

Eğer, acil nakite ihtiyacınız yoksa başkalarına yazı yazmayı bırakmanızı öneriyorum. Çünkü başkalarına yazı yazmak sömürülmek ile eş değerdir. Çünkü sizden yazı satın alan bir kişi bu yazıdan 1 sene içerisinde size ödediği ücretten 10-15 katı daha fazla para kazanmaktadır.

Makale yazarlığı ücretleri oldukça düşüktür ve hiçbir zaman sizi bu makale yazarlığı ücretleri tatmin etmeyecektir. Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen bir kişi mutlaka kendi sitesini açarak adsense yolu ile para kazanmaya çalışmalıdır. 

Başlangıçta sistemi anlamak için başkalarına yazı yazmayı deneyebilirsiniz ancak belli bir süre sonra başkalarına yazı yazmak size fazlası ile saçma gelecektir. Kaliteli bir yazar oldukça yani yazılarınız ilgi gördükçe kendi sitenizi açıp gelir elde etme fikrini zaten kafanıza yerleştireceğinizi düşünüyorum. 

Mutlaka Oku: 18 Yaşından Küçükler İçin Para Kazanma Yolları

Mutlaka Oku: Az Sermayeli Çok Kazandıran İşler

Mutlaka Oku: Para Kazandıran İşler 2019 Yılı 16 Müthiş Tavsiye

Yorumlarda Kendinizi Tanıtarak Müşteri Bulabilirsiniz!

Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişiler bu yazının altına yorum bırakarak müşteri bulabilirsiniz. Makale satın alan siteler arayışında olan kişiler burada kendisini tanıtır bir yorum bırakırsa makale ihtiyacı olan kişilere çok daha rahat bir şekilde ulaşabilecektir. 

Sizlerinde makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişilere özel tavsiyelerini bekliyorum. Makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişiler hangi yollardan geçmelidir. Mutlaka yorumlar aracılığı ile bizlere belirtiniz. 

Son olarak makale yazarlığı yapmak istiyorum diyen kişiler için makale satın alan siteler ve makale yazarlığı ücretleriile ilgili tavsiyelerde bulunarak yazımıza katkıda bulunabilirsiniz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz