Ayda 1000 TL Ek Gelir Getirecek 9 İş!

Ana işinizden kazanmış olduğunuz para size ve ailenize yetmiyorsa doğru içeriktesiniz! Sizlere burada ayda 1000 tl ek gelir getirebilecek işler ile ilgili tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Basit ek gelir yöntemleri olarak nitelendirebileceğimiz bu iş fikirlerinde günde 2-3 saatinizi ayırarak ayda 1000 tl ek gelir elde edebilmeniz mümkün olabilmektedir…

Ayda 1000 TL Ek Gelir Elde Etmek Kolay Mı?

Ayda 1000 TL Ek Gelir Getirecek 9 İş!

Öncelikle burada şunu belirtmek istiyorum; yorulmadan para kazanma niyetinde olan kişiler için birazdan açıklayacak olduğum Ayda 1000 TL Ek Gelir Getirecek 9 İş uygun değildir. Bu iş fikirleri zaman ve emek harcamanız gereken garanti kazanç getirebilecek iş fikirleridir.

Basit ek gelir yöntemleri olarak nitelendirebileceğim bu işleri yaparken ister istemez sosyal hayatınızdan feragat etmek zorunda kalacağınızı unutmamalısınız. Kendinizi buna hazır hissetmiyorsanız ek gelir kaynakları ile gelir elde etme girişiminde bulunmamanızı öneriyorum… Lafı çok fazla uzatmadan ek kazanç için ne yapabilirim? diyen kişilere tavsiyelerime geçmek istiyorum…

9 Önemli Ek Gelir Getiren İşler

1- Boya Badana İşleri Yapın!

Ayda 1000 tl ek gelir elde etmek isteyen kişilere ilk önerim boya badana işleri yapmalarıdır. Birçok insan evini yılda iki kez boyatmak istemekte ancak istediği boyacıyı maalesef bulamamaktadır. Basit ek gelir yöntemleri arasında sıralayabileceğim boya işlerinden para kazanmak için yaşamış olduğunuz bölgede birkaç kişinin evini başlangıçta uygun fiyatlar ile boyayarak referans kazanın.

Daha sonrasında siz istemeseniz dahi size ev boyatma ile ilgili teklifler gelecektir. Ayda 1000 TL ek gelir rahatlıkla kazandırabilecek bu iş fikrini sadece izin günlerinizde yapmanız dahi ekonomik durumunuzu düzeltmeniz için yeterli olacaktır. Rahatlıkla iş bulabilmeniz için sizlere armut.com’u tavsiye ediyorum…

Mutlaka Oku: 2. İş Olarak Ne Yapabilirim?

2-Blog Yazarlığı Yapın!

Ek kazanç için ne yapabilirim? diyen kişilere önerebileceğim en önemli ek gelir getiren işler arasında blog yazarlığı gelmektedir. Blog yazarlığı yaparak ayda 1000 TL ek gelir değil ayda 5 bin tl kazanmak dahi mümkün olabilmektedir…

Sadece domain ve hosting ve lisanslı bir temaya para harcayarak bu işe girişebilirsiniz. Yaratıcı ve en önemlisi de özgün içerikler üretebilir iseniz çok geçmeden Google reklamları aracılığı ile şu anda tahmin dahi edemeyeceğiniz paralar kazanabilirsiniz.

3-Ev ve Ofis Temizliği Yapın!

Ek kazanç sağlayan işler ile ilgili olarak üçüncü önerim ev ve ofis temizliği işlerine gidilmesidir. Ek gelir kaynakları yaratma çabası içerisinde bulunan kişiler haftalık izin günlerinde yapacak oldukları bu iş sayesinde ayda 1000 TL ek gelir yaratabilme imkanına sahip olabilmektedirler.

Temizlik diye es geçilmemesini öneriyorum çünkü günümüzde 3-4 saat zaman harcamış olduğunuz bir temizlik işinden ortalama olarak 150-200 TL para kazanabilmeniz mümkündür. Bulunduğunuz ilde ev ve ofis temizliği işleri bulmak için size tavsiyem armut.com’dur.

4-Araba Alım-Satım İşi Yapın!

Aylık kazancı bir türlü yetmeyen kişilere araba alım satım işleri ile uğraşmalarını tavsiye ediyorum. Günümüzde birçok erkek bu yolla önemli kazançlar elde etmektedir. Sahibinden.com aracılığı ile araba alım satım işi yaparak ayda 1000 TL ek gelir kazanabilmek oldukça kolay olmaktadır. Bu iş ile ayda 5 bin tl kazanmak dahi mümkündür.

20 bin tl ile para kazanma hususunda yardım talebinde bulunan kişilere bu işi kesinlikle yapmalarını tavsiye ediyorum. Arabalardan iyi anlayan biri iseniz bu yöntem ile elinizdeki sermayeyi çok ciddi bir şekilde büyütebilme olanağına erişebilirsiniz.

Mutlaka Oku: Pasif Gelir Getiren  İşler!

5- Deşifre Hizmetleri Verin!

Para kazanma arzusunda olan kişilere tavsiye edebileceğim internetten para kazanma yollarından bir tanesi de deşifre hizmetleri verilmesidir. Bu işte yapmanız gereken şey ses kayıtlarını yazıya düzgün bir şekilde dökmektir.

30 dakika zaman harcamış olduğunuz deşifre hizmetlerinden 20-30 TL ‘lere varan kazançlar elde edebilirsiniz. Ana işinizden arta kalan zamanlarda yorulmadan para kazanmak istiyorsanız deşifre hizmetleri vermenizi öneriyorum. Bionluk.com ve sadeceon.com adlı siteler aracılığı ile müşteriler bulabilirsiniz.

6- Makale Yazarlığı Yapın!

Ek kazanç sağlayan işler ile ilgili olarak altıncı önerim makale yazarlığıdır. Hali hazırda benim kazanç elde ettiğim en önemli gelir kaynaklarından bir tanesi olan makale yazarlığı internetten yapılabilecek en kolay işlerin başında gelmektedir.

Sadeceon.com ve bionluk.com siteleri aracılığı ile makale siparişi vermek isteyen kişilere ulaşabilirsiniz. Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen birçok web sitesi sahibi sizin hazırlamış olduğunuz özgün içeriklere her zaman ihtiyaç duyacaktır. Ek gelir getiren işler arasında en önemli kazanç kaynaklarından bir tanesi olan makale yazarlığında önemli olan disiplinli olabilmektir.

7- Mobil Uygulama Geliştir!

Ek kazanç için ne yapabilirim? sorusunu soran kişilere en önemli önerilerim arasında mobil uygulama geliştirmeleri gelmektedir. Yazılım hususunda kendinizi geliştirir iseniz ayda 1000 TL ek gelir değil haftada 1000 TL ek gelir elde edebilmeniz mümkün olabilmektedir.

Uygulama fikirleri olup yazılım ile ilgili olarak herhangi bir teknik bilgi bilmeyen insanlar mobil uygulama geliştiren yazılımcı kişiler aramaktadırlar. Makale yazarlığında belirtmiş olduğumuz gibi sadeceon ve bionluk.com gibi siteler aracılığı ile bu tür kişilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kısa zamanda internetten güzel paralar kazanmak istiyorsanız uygulama geliştirme işini ciddi ciddi düşünmenizi tavsiye ediyorum.

Mutlaka Oku: Rahat Geçinmek İçin Kolay Para Kazandıran İşler!

8- Evde Reçel Yapın!

Ayda 1000 tl ek gelir elde etmek isteyen kişilere sekizinci tavsiyem evde reçel yapıp online platformlar vasıtası ile satmaları gelmektedir. Özellikle ev hanımları için oldukça uygun bir iş fikri olan evde reçel yapımında satış yaptıkça sadık bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarabilirsiniz.

Ek gelir getiren işler arasında en kazançlı yöntemler arasında yer alan bu iş fikri ile ayda 5 bin tl kazanmak dahi mümkün olabilmektedir. Burada önemli olan hızlı ve düzgün bir kargolama yapabilmektir. Gittigidiyor ve n11 gibi pazaryerleri bu iş fikri için en uygun platformlar olarak ön plana çıkmaktadır.

9- İkinci El Eşya Alım ve Satımı Yapın!

Ek gelir kaynakları yaratmak elinizde online ortamda oldukça fazla platform var ki aklınızı iyi bir şekilde kullanırsanız ayda 1000 TL ek gelir elde etmek sandığınızdan çok daha kolay olabilir.  Ek kazanç sağlayan işler sıralamasında dokuzuncu sırada yer alan eşya alım satım işinde ilanları düzenli bir şekilde takip ederseniz rahatlıkla gelir elde edebilirsiniz.

Online mecrada her gün binlerce ikinci el eşya satılıyor. Letgo ve sahibinden.com gibi sitelerde ilanları düzenli bir şekilde takip ederseniz değerinden çok daha ucuza ürün alıp gerçek değerinde satabilme olanağına erişebilirsiniz. Facebook grupları da ikinci el eşya alım satımı için önerilebilecek önemli platformlar arasında yer almaktadır.

Mutlaka Oku: Zengin Olmak İçin Meslekler!

Mutlaka Oku: Köy Ürünleri Satmak Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Mutlaka Oku: Zekayla Para Kazanmak!

Ayda 1000 TL ek gelir elde etme ile ilgili olarak vermiş olduğum bu dokuz öneriden birini kişisel özelliklerinize bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Yeteneklerinizi göz önüne alarak bu iş fikirlerinden birini seçmeniz en mantıklı tercih olacaktır.

Bu yöntemler ile ayda 3 bin tl kazanmak da mümkündür. Bu ek gelir kaynakları üzerinden ne kadar fazla zaman harcar iseniz o kadar fazla gelir elde etme olanağına erişebilirsiniz. 2020 yılı itibari ile denenmiş olan bu iş fikirleri ile gelir elde etmeniz sandığınızdan çok daha kolay olacaktır.

Sizlerinde ek kazanç için ne yapabilirim? sorusunun cevabını arayan kişilere aktarmak istediğiniz ek gelir getiren işler var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…İlerleyen zamanlarda 20 Bin TL ile para kazanma ile ilgili olarak önemli bir içerik ile karşınızda olacağım…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz