Trendyol Reklamı Yapanlar Ne Kadar Kazanıyor?

Alibaba’nın Trendyolu 728 Milyon Dolar gibi ciddi bir rakam ile satın alması büyük bir yankı uyandırmıştı. Şimdi de trendyol reklamı yapan ınstagram fenomenlerinin ne kadar ücret aldıkları merak konusu oldu. Burada Trendyol reklamı yapanlar ne kadar kazanıyor? sorusunun cevabını aktarmaya çalışacağım….

Trendyol Reklamı Yapanlar Ne Kadar Kazanıyor?

Instagram fenomenleri trendyol sayesinde son zamanlarda çok ciddi paralar kazanmaya başladılar. İnternetten para kazanmaya hevesli birçok kişi de Trendyol Reklamı Yapanlar Ne Kadar Kazanıyor? sorusunun cevabını yoğun bir şekilde araştırmaya başladılar.

Bende bu amaçla kapsamlı bir araştırma içerisine koyuldum ve fenomenlerin bu önemli e-ticaret sitesinden ne kadar para kazandıklarını öğrendim. Bu bilgiler instagram fenomeni olmak ve bu platformdan gelir elde etmek isteyen kişiler için faydalı olacaktır.

Instagram fenomenleri reklam ücretleri ile ilgili olarak detaylara geçmeden önce içeriğimi beğenerek ve kanalıma abone olarak bana destek olabileceğinizi hatırlatmak istiyorum. Çok fazla laf salatası yapmadan Trendyol reklamı yapanlar ne kadar kazanıyor? açıklamaya başlayalım…

Fenomenler Trendyol’dan Ne Kadar Kazanıyor?

Alibaba Tarafından alınmadan önce giyim odaklı bir e-ticaret sitesi olan trendyol, teknolojiden hediyelik eşyaya, gıda ürünlerinden temizlik malzemelerine varıncaya kadar birçok kategoride satış yapmaya başlayan bir e-ticaret sitesine dönüştü…

N11, gittigidiyor ve hepsiburada.com gibi e-ticaret siteleri ile rekabet edebilmek için kategori havuzunu genişleten trendyol, özellikle ınstagram fenomenlerine ödemiş olduğu ücretler ile adından çokça söz ettirmeyi başarmış durumda.

Instagram fenomenleri trendyol sayesinde çok önemli ücretler kazanmaya başladılar. Milyonlara hitap eden fenomenlerin bir ürün linki ciddi paralar kazanmalarına olanak sağlamış durumda. Fenomenlerin ınstagram hikayelerinden paylaşmış oldukları linkler üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar fenomenin önemli bir komisyon almasına olanak sağlıyor.

İnstagram Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor?

Instagram fenomenleri trendyol linkleri ile ortalama olarak şu kazançları elde etmektedirler;

  • 1000-5000 görüntülenme ile 3500 TL
  • 5000-10000 görüntüleme ile 7500 TL
  • 10000-20000 görüntüleme ile 35.000 TL
  • 30.000-50000 görüntüleme ile 70.000 TL
  • 50000-10000 görüntüleme ile 125.000 TL para kazandıkları tahmin edilmektedir.

Instagram fenomenleri trendyol sayesinde sizin hayal olarak görmüş olduğunuz bu ücretleri kazanmaktadırlar. Acun ılıcalı, Cemalcan ve Enes Batur gibi kişilerin bir hikayelerinde paylaştıkları trendyol hikayeleri özellikle son baremdeki ücretleri kazanmalarına olanak tanımaktadır.

Instagram fenomenleri reklam ücretleri gerçekten inanılmaz. Bu platformdan gelen paralar ile inanılmaz bir zenginliğe ulaşan ınstagram fenomenleri gün geçtikçe abone sayılarını artırarak belirtilen bu kazançlarını artırmayı başarmaktadırlar… Sizlerin de Instagram fenomenleri reklam ücretleri ile alakalı görüş ve düşüncelerini merak ediyorum…

Mutlaka Oku: Son 10 Yılda En Çok Kazandıran Hisseler!

Mutlaka Oku: Satışta Başarılı Olmanın Yolları 

Mutlaka oku: Müzik Dinlemenin Zararları!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz