Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster Ücreti Dudak Uçuklattı!

18 Haziran 1974 Ankara Doğumlu olan Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili birçok detay bilinmek istenmekte. Bunlar arasında Kenan İmirzalıoğlu aslen nereli? Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster Ücreti Ne Kadar? ve Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi kimdir? soruları yer almaktadır…

Kenan İmirzalıoğlu Aslen Nereli?

Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster Ücreti Ne Kadar? sorusuna geçmeden önce Kenan İmirzalıoğlu aslen nereli? sorusu ile alakalı cevap vermek istiyorum. Kenan İmirzalıoğlu aslen Türkmen’dir. Soyunun Bozulu Türkmenlerinin Tabanlı Aşiretine dayandığı bilinmektedir.

Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster Ücreti Dudak Uçuklattı!

12 yaşına kadar köyde yaşamını sürdüren İmirzalıoğlu, Ankara’da teyzesinin yanında orta ve lise öğrenimini tamamlamıştır. Kendisi Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunudur.Best Model of Turkey ve Best Model of The World’te birinci olmuştur. Best Of Model Of The World’ü kazanan ilk Türk erkeğidir.

Yusuf Miroğlu Karakteri İle Yıldızı Parladı!

Deli Yürek dizisi ile büyük bir üne kavuşan ve belki de halen oranın ekmeğini yiyen Kenan İmirzalıoğlu Acı Hayat dizisindeki performansı ile birçok kişiyi kendisine hayran bırakmıştır. Kabadayı, Son Osmanlı Yandım Ali, Karadayı, Ejder Kapanı ve Ezel gibi Türk dizi tarihinin en başarılı projeleri içerisinde yer almıştır.

Özel hayatında inişli çıkışlı bir grafik sergileyen İmirzalıoğlu, 2015 yılında uyuşturucu kullanmak suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırılmıştır. Hapis cezasının 1 yıldan az olması nedeni ile ertelendiğini  de belirtelim. 14 Mayıs 2016 tarihinde Sinem Kobal ile Cunda Adasında görkemli bir düğünle evlenmiştir.

1,92 boyunda İkizler Burcu olan Kenan İmirzalıoğlu alçak gönüllü kişiliği ile her daim sevilen bir karakter olmuştur…

Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster Ücreti Ne Kadar?

Geçtiğimiz sezon Kim Milyoner Olmak İster yarışma programını sunan Murat Yıldırım’ın dizilere dönmek için kendi isteği ile sunuculuğu bırakmasının ardından sunuculuğu devralan Kenan İmirzalıoğlu’nun almış olduğu ücret hep merak edilmiştir…

İmirzalıoğlu’nun almuş olduğu ücret ile ilgili olarak ortaya birçok spekülasyon atılmıştır. Kimi haber siteleri kendisinin bölüm başı 1 Milyon TL aldığını iddia etmiştir. Ancak durum hiçte öyle değildir. Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasından bölüm başı 250 Bin TL almaktadır. Birçok haberci bu iddiayı doğrular nitelikte yazılar yayınlamıştır.

Murat Yıldırım’ın geçen sezon 150 Bin TL bölüm başı ücret aldığını da belirtelim. Kenan İmirzalıoğlu’nun almış olduğu bu yüksek ücret ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı çok fazla merak ediyorum…

Mutlaka Oku: Banu Parlak Kimdir? Çarpıcı Gerçekler!

Mutlaka Oku: Müge Boz İle İlgili Bilinmeyen Gerçekler!

Mutlaka Oku: Tuğba Dural İle İlgili Bilinmeyenler!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz