Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN Hisseler (İnanılmaz Getiriler)

Merhabalar arkadaşlar. Son 1 ayda en çok kazandıran hisseler ile ilgili detaylara geçmeden önce sizlere teşekkür etmek istiyorum. Bana destek olmak için içeriğimi beğenen ve yorum yapan arkadaşlar sizlerin sayesinde içeriklerim youtube algoritmasında daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Kanalımın bu kemik kitlesine daha fazla fayda sağlamak için benimde içerik üretimlerinde ekstra çaba sarf ettiğimi de belirtmek istiyorum…

Gelelim son 1 ayda en çok kazandıran hisseler ile ilgili detaylar vermeye. Hisselerin son 1 ayda sağlamış olduğu getirileri görünce şok olacağınıza eminim. %182’lik bir getiri sağlayan hisse senedinin dahi olduğunu belirtmek istiyorum.

Bu tür hisseleri yakalayabilirseniz inanılmaz kazançlar elde edebilirsiniz. Tabi burada yer vermiş olduğum Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN hisseler bir dahaki ayda aynı getirileri sağlayamayabilir. Burada önemli olan bu hisselerin neden bu kadar kısa bir sürede güzel kazançlar bıraktığını anlayabilmektir…

Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN Hisseler

Ben burada hisselerin güncel analizlerine de kısa bir şekilde yer vereceğim. Bu temel analiz verileri doğrultusunda hisselerin neden son 1 ayda bu kadar artış gösterdiğini anlayabilirsiniz. Aynı şekilde kap bildirimlerine de bakıp hisselerdeki ani yükselişlerin bu nedenden dolayı kaynaklanıp kaynaklanmadığına göz gezdireceğiz.

Burada yer alan bazı hisseler spekülatörlere de maruz kalmış olabilir. Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN Hisseler listesinde yer alan bu tür hisseler gelecek ay son 1 ay içerisinde en fazla düşen hisseler arasında dahi kalabilirler. Bunun için mutlaka hisselerin neden yükseldiğini anlamamız gerekiyor.

Burada 10 hisse aktaracağım. en az getiriyi sağlayandan en fazla getiriyi sağlayana doğru sıralama yapacağımı belirteyim… Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN hisseler ile ilgili detaylara geçmeden önce her zaman hatırlatmış olduğum gibi içeriğimi beğenerek bana desteklerinizi iletebileceğinizi hatırlatmak istiyorum. 

Mutlaka Oku: Ekonomik Krizde Para Nasıl Değerlendirilir?

Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN Hisseler (İnanılmaz Kazançlar)

10-Casa Emtia Petrol Kimyevi (CASA)

Son 1 yıllık değişimi dahi %2268 olan Casa Emtia Petrol hisse senetleri hızlı yükselişine ara vermeden devam etmektedir. Türkiye Sınai Bankası önderliğinde kurulan şirketin ana faaliyet konusu emtia ticareti ve istasyon işletmeciliğidir. Yabancı oranı %13.53 olan hisse son 1 ayda %56’lık bir değer artışı yaşayarak son 1 ayda en çok kazandıran hisseler listesine 10. sıradan giriş yapmıştır. Şirketin son kap haberinde %1000 bedelsiz sermaye artırımı ve %940 bedelli sermaye artırım kararı aldığını da belirtelim.

9-SASA Polyester Sanayi A.Ş. (SASA)

Borsamızın en fazla güvenilen hisselerinden bir tanesi olarak gösterilen Sasa hisse senedi son 1 ayda %57’lik bir değer artışı yaşamıştır. Son 1 senede %309’luk bir değer artışı yaşayan Sasa, 107.30’luk yüksek F/K oranı ile dikkat çekmektedir. Son açıklanan bilançosunda %267’lik artışla 366 milyon TL net kar açıklayan şirketin yatırımlarına hız kesmeden devam etmesi özellikle uzun vadede bu hisseye yatırım yapma düşüncesinde olan kişileri fazlası ile tatmin etmektedir.

8-Şeker Finansal Kiralama A.Ş. (SEKFK)

Son 1 ayda %63’lük bir değer artışı yaşayan Şeker Finansal Kiralama %49’luk halka açıklık oranı ile dikkat çekmektedir. Son 1 senede %124’lük bir büyüme performansı yakalayan hissenin son mali tablosu da tatmin edici olmuştur. %13’lük artışla 4.33 milyon TL net kar açıklayan şirketin önümüzdeki ay nasıl bir performans göstereceği merak konusu. Şirketin 190 milyon TL’lik döviz fazla pozisyonu olduğunu belirteyim.

7-Kuştur Kuşadası Turizm Endüstrisi A.Ş. (KSTUR)

Pandemi sürecinden en fazla etkilenen hisselerden bir tanesi olan Kuştur Kuşadası Turizm kısıtlamaların azaltılacağı haberlerinden dolayı %65’lik bir değer artışı yaşamıştır. Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN hisseler arasındaki yerini önümüzdeki ayda da alması beklenen Kuşadası turizm hisse senedinin finansal tablosu bozuk olduğundan dolayı f/k oranı hesaplanamamaktadır.

Mutlaka Oku: Hisse Senedinden Para Kazanmak İçin 5 Önemli Tavsiye

6-Link Bilgisayar Sistemleri (LINK)

%73’lük değer artışı ile Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN hisseler arasında altıncı sırada yer alan Link Bilgisayar hissesinin yıllık değişimi de %280’dir. %6 gibi düşük bir yabancı yatırımcı oranına sahip olan hissenin en büyük avantajı yazılım sektöründe yer almasıdır. Satış gelirleri geçen yılın aynı dönemine göre %5 düşen şirketin 26 milyon TL’lik döviz fazla pozisyonunun bulunduğunu da belirtelim.

5-Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama AS (ISKPL)

2021 yılının ilk halk arzı olan Işık Plastik hisse senedinin %80’lik değer artışı Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN hisseler listesinde yar almasını sağlamıştır. Art arda tavan serileri yaparak bu denli yüksek bir getiri sağlayan hissenin önümüzdeki ayda nasıl bir performans sergileyeceği merakla beklenmektedir. Şirketin bulunmuş olduğu sektörün güçlü şirketleri arasında yer alması borsadaki performansını doğrudan etkilemektedir.

4-Vakıf Finansal Kiralama A.Ş. (VAKFN)

Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN hisseler arasında dördüncü sırada yer alan Vakıf Finansal Kiralama %93’lük bir değer artışı yaşamıştır. %1 gibi oldukça az yabancı yatırımcı sayısına sahip olan vakıf finansal kiralamanın yıllık değişimi ise %728’dir. Bu denli hızlı yükselişe rağmen şirketin F/K oranı %53’lerdedir. Bu oran fazla olsa da son 1 sene içerisinde bu denli bir artış gösteren hisseler genellikle 100’lük F/K oranlarına sahip olmaktaydı.

3-Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları (SAYAS)

Yenilebilir enerji sektöründe yer alması nedeni ile fazlaca talep gören Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları hissesi son 1 senede %99’luk bir değer artışı yaşamıştır. Halka açıklık oranı %49 olan hissenin son 1 yıllık değişimi ise %452’dir. Hissenin yabancı yatırımcı oranının da %9 seviyelerinde olduğunu belirtelim…

Mutlaka Oku: Temettü Emekliliği İçin Seçtiğim 16 Hisse

2-Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş. (MERIT)

Son 1 ayda %166 gibi inanılmaz bir getiri sağlayan Merit Turizm hisse senedi yaz ayında tedbirlerin tamamen kaldırılacağı beklentisi ile yükselmeye devam ediyor. Net holdingin %52’lik bir payı olan bu hissenin gelecek aylarda da yükseliş performansı göstermesi beklenmektedir. Turizm sektörünün en güçlü şirketlerinden olan Merit Turizm hissesinin geçmiş senelerde herhangi bir temettü ödemesi ve bedelli-bedelsiz sermaye artırımına gitmediğini belirtelim….

1-Idealist Danışmanlık A.Ş. (IDEAS)

Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN hisseler listesinin en başında İdealist Danışmanlık hisse senetleri bulunmaktadır. Son 1 ayda %182 gibi inanılmaz bir getiri sağlayan hissenin önümüzdeki ay nasıl bir performans göstereceği merak konusu. Son 1 seneden %1241’lik bir yükseliş yaşayan hissenin bu yükselişlerini nereye kadar devam ettireceği uzman borsacılar tarafından merak edilmektedir. F/K oranı 163’lere çıkan bu önemli hisseye yatırım yaparken sıkı bir araştırma yapmanızı önemle tavsiye ediyorum. Hissenin 2019 yılında %84’lük bedelsiz sermaye artırım kararı aldığını belirtelim.

Son 1 ayda En çok KAZANDIRAN hisseler İle İlgili Yorum ve Görüşlerinizi Bekliyorum

Böylelikle son 1 ayda en fazla kazandıran hisseler ile ilgili bilgilendirmelerde bulundum. Çok fazla yükseliş yaşayan bu hisselere yatırım yaparken temkinli olmanızda yarar görüyorum. Çünkü borsada kısa bir süre içerisinde hızlı yükselişler yaşayan hisseler kısa sürede verdiklerini geri almaktadır.

Söylediklerimin bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımadığını bu tür bir hizmet satın almak isteyenlerin SPK’nın onay vermiş olduğu kurumlardan destek talep etmeleri gerektiğini belirtmek istiyorum. Sizlerin de son 1 ayda hızlı yükseliş yaşayan bu hisseler ile ilgili yorum ve görüşlerini merak ediyorum. İçeriği beğenmeyi unutmayınız şimdiden teşekkürler…

Mutlaka Oku: Aselsan Hisse İle İlgili Bilinmesi Gereken 10 Detay!

Mutlaka Oku: En Ucuz Temettü Hisseleri

Mutlaka Oku: Sasa Polyester Hisse İçin 15 Kritik Detay!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz