Tuğba Dural İle İlgili Çarpıcı Gerçekler!

Adı adeta NTVspor ile özdeşleşen Tuğba Dural ile ilgili oldukça önemli bilgiler paylaşacağım. Bu aralar Fenerbahçe’nin Win Win kampanyasının spikerliğini yapması ile dikkat çeken Tuğba Dural Kimdir? sorusu ile alakalı olarak oldukça kapsamlı bilgiler paylaşmayı planlıyorum…

Güzel Sunucu Tuğba Dural’ın Hayatı Hakkında Kısa Bilgiler

Güzel Sunucu Tuğba Dural'ın Hayatı Hakkında Kısa Bilgiler

Burada Tuğba Dural Kimdir? sorusu ile alakalı olarak çok kısa bilgiler paylaşmak istiyorum. Güzel sunucu 9 Haziran 1981 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. İlk-orta ve lise hayatını Zonguldak’ta geçiren başarılı sunucu İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinden mezun olmuştur.

2004 ve 2005 yılları arasında Serap Ezgü’den spikerlik eğitimi alan Dural’ın ilk iş deneyimi CNN Türk’te Yeni Gün Hafta Sonu programı ile olmuştur. Bu dönemde aynı zamanda radyo foreks’te de çalışan güzel sunucu ekonomi haberlerini sunmuştur.

Sadece ekran karşısında değil arka planda da çok güzel işler başaran Dural, önemli spor programlarından bir tanesi olan Spor Servisi programının arka planında çok başarılı işlerin altına imzasını atmayı başarmıştır. 

2011’de Barış Koca İle Dünya Evine Girmiştir!

2011'de Barış Koca İle Dünya Evine Girmiştir!

Euro D’nin eski genel müdür Barış Koca ile Dünya evine giren Tuğba Dural Barış Koca ile evliliğini ne yazık ki 2012 yılında sonlandırma kararı almıştır. 2010 yılında NTVspor’da çalışmaya başlayan Dural, bu dönemde dikkat çeken programlar gerçekleştirerek NTVspor’un başarısında önemli bir rol oynamıştır.

NTVspor’un kapanması ile halen NTV bünyesinde çalışan Dural, Sporun Not Defteri adlı programı sunuyor. Tuğba Dural’ın Boyu 1,64 cm kilosu ise sadece 52’dir. 2019 yılı itibari ile 38 yaşında olan güzel sunucu ekranların her daim aranılan yüzü olduğu için bu aralar Fenerbahçe’nin win win kampanyasında görev almaktadır.

Mutlaka Oku: Ali Koç Kimdir? Ali Koç İle İlgili Bilinmeyenler

Tuğba Dural Win Win Kampanyasına Güzelliği İle Damga Vurdu!

Tuğba Dural Win Win Kampanyasına Güzelliği İle Damga Vurdu!

Murat Dalkılıç, Rıdvan Dilmen, Ferit Şahenk ve Kıraç gibi ünlü isimlerin şu sıralar Fenerbahçe’nin Win Win kampanyasında aktif görev almasına rağmen programın en dikkat çekici ismi olmayı başaran Tuğba Dural, güzelliği ile birçok kişiyi etkilediği için internette şu suralar en çok aranılan kelime Tuğba Dural Kimdir? sorusudur… İzleyicilerin uzun bir süre daha Dural ile ilgili araştırma yapacağını tahmin ediyorum…

Rıdvan Dilmen İle Olan Birlikteliği Uzun Yıllar Konuşuldu!

Rıdvan Dilmen İle Olan Birlikteliği Uzun Yıllar Konuşuldu!

Tam 7 senedir Rıdvan Dilmen ile birlikte olan ancak evlilik yolunda önemli bir adım atamayan çift ile ilgili birçok spekülasyon ortaya çıkmıştı. Bu spekülasyonlardan bir tanesi de Tuğba Dural’ın bir TV yönetici ile aşk yaşadığıydı.

Rıdvan Dilmen ile evlilik aşamasında iken ayrılan Tuğba Dural’ın neden bu birlikteliği bitirdiği hep merak konusu olmuştur. Ancak Tuğba Dural Rıdvan Dilmen birlikteliği ile ilgili hiçbir zaman bir açıklama yapma ihtiyacı hissetmemiştir.

Tuğba Dural İnstagram Hesabını Aktif Bir Şekilde Kullanmaktadır!

Tuğba Dural İnstagram Hesabını Aktif Bir Şekilde Kullanmaktadır!

Özellikle erkek izleyicilerini kendine aşık eden Tuğba Dural instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. Tuğba Dural fotoğrafları ile günlük yaşantısından kesitler paylaşarak sosyal medyadan hayatı ile ilgili ipuçları paylaşmaya devam etmektedir.

Tuğba Dural Boyu 1,64 cm’dir. Rıdvan Dilmen Eski Eşi sanılmaktadır ancak hiçbir zaman Rıdvan Dilmen ile evlenmemişlerdir. Sadece 7 senelik bir birliktelik geçirmişler ancak evlilik hazırlıkları yaptıkları sırada bu ilişkiye nokta koymuşlardır.

Mutlaka Oku: Nevbahar Koç Kimdir? Tüm Detaylar

Tuğba Dural Burak Koca İle Dünya Evine Girmiştir!

Tuğba Dural Burak Koca İle Dünya Evine Girmiştir!

Tuğba Dural’ın hayatı ile ilgili olarak birçok detay bilinmek istenmektedir. Özellikle birliktelikleri fazla bir şekilde merak edilen güzel sunucu Tuğba Dural Burak Koca ile 2011 yılında evlenmiş ancak bu evlilik çok uzun sürmeyerek 2012 yılında noktalanmıştır. Eski Euro D genel müdür olan Burak Koca ile olan evliliği de çok konuşulmuştu…

Tuğba ve Rıdvan Dilmen İle Evlendi Mi?

Tuğba Dural Rıdvan Dilmen İle Evlendi Mi?

Tuğba Dural Rıdvan Dilmen birlikteliği çok uzun bir süre konuşulmuştur ancak çift ne yazık ki dünya evine girememiştir. Tam 7 yıllık bir birliktelik geçiren çift tam evlilik hazırlığında iken ayrılma kararı almıştır. Rıdvan Dilmen ve Dural ayrılıktan sonra tek bir açıklama yapmayarak Türk toplumuna oldukça önemli bir örnek olmuştur.

Tuğba Dural’ın Şuanda Sevgilisi Var Mı?

Tuğba Dural'ın Şuanda Sevgilisi Var Mı?

Güzelliği ile her daim dikkat çekmeyi başarmış olan Dural’ın sevgilisi olup olmadığı merak edilmiştir. Tuğba Dural instagram hesabını dikkate alarak şunu söyleyebilirim ki şuanlık birliktelik yaşadığı birisi bulunmamaktadır. İnstagram fotoğrafları ile kitlesini kendisine hayran bırakan Tuğba Dural’ın henüz bir sevgilisinin olmaması kendi tercihi olarak düşünülmektedir.

Tuğba Dural Fenerbahçe’de Mi Çalışmaya Başladı?

Tuğba Dural Fenerbahçe'de Mi Çalışmaya Başladı?

Son zamanlarda Fenerbahçe’nin Fener Ol kampanyasına vermiş olduğu destek ile öne çıkmayı başaran Dural’ın Fenerbahçe’de çalışmaya başladığı sanılmaktadır. Ancak Dural Fenerbahçe TV’de değil NTV bünyesinde halen çalışmaya devam etmektedir. Kendisini bir Fenerbahçeli olarak gördüğünden dolayı Fenerbahçe’nin bu kampanyasına spiker olarak destek vermek istemiştir. 

Mutlaka Oku: Ali Koç İle İlgili Tüm Bilinmeyen Sırlar

Tuğba Dural’ın Takımı Nedir?

Tuğba Dural'ın Takımı Nedir?

Tuğba Dural fotoğrafları ile instagramda fazla bir şekilde konuşulmaktadır. Güzel ve başarılı bir sunucu olan Dural’ın hangi takımı tuttuğu da hep merak edilmiştir. Tuğba Dural’ı son zamanlarda Fenerbahçe’nin Fener Ol kampanyasında spikerlik yaptığını görmüş olmamızdan dolayı net olarak Fenerbahçeli olduğunu söyleyebilirim. Ali Koç Tuğba Dural’ın bu desteğine oldukça fazla bir şekilde sevinmiştir.

Tuğba Dural’ın Görev Aldığı Kanal Hangisi?

Tuğba Dural'ın Görev Aldığı Kanal Hangisi?

Kendisinin adeta ntvspor ile özdeşleştirilmesinden NTVspor kapandıktan sonra hangi kanalda çalışmaya başladığı merak konusu olmuştur. Çok fazla ortalarda görev almayan Dural, NTV ekibinin arka planında da ciddi çalışmalar yürütmektedir. Kamera önünde de halen NTV bünyesinde program sunduğunu belirtmek istiyorum. 38 yaşındaki başarılı sunucunun ilerleyen zamanlarda çok daha başarılı projelerde yer alacağına inanıyorum.

Tuğba Dural Kaç Yaşında: 38 

Tuğba Dural instagram Adresi: @duraltugba

Tuğba Dural Boyu: 1,64 cm

Tuğba Dural İlk Eşi Kim?

Tuğba Dural İlk Eşi Kim?

Özellikle Rıdvan Dilmen ile birlikteliği uzun süre gündemden düşmeyen Dural’ın evlilik yaşadığı isimler merak edilmektedir. Rıdvan Dilmen ile tam 7 yıllık bir birliktelik geçiren çiftin bu 7 yıldan sonra ayrılık kararı alması hayranlarını büyük bir üzüntüye sokmuştur. Tuğba Dural 2011 yılında Barış Koca ile dünya evine girmiş ancak çift evliliklerini çok uzun sürmeden 2012 yılında noktalamıştır.

Mutlaka Oku: Aslında Ersun Yanal Hangi Takımlı?

Tuğba Dural’ın ilk evliliği de Barış Koca ile olmuştur. Daha sonrasında sadece Rıdvan Dilmen ile birliktelik yaşayan güzel sunucunun göz önünde aşk yaşadığı bir isim olmamıştır. Son zamanlarda bir tv patronu ile aşk yaşadığı konuşulsa da bunun bir dedikodudan ileri gitmediğini belirtmek istiyorum.

Canlı Yayında Ağlaması İle Çok Konuşulmuştu!

Canlı Yayında Ağlaması İle Çok Konuşulmuştu!

Ekranların güzel sunucu olan ve özellikle NTVspor’da iken güzelliği ile birçok erkeği büyüleyen Dural’ın bir canlı yayın sırasında ağlaması da çok uzun süre konuşulmuştur. Bir haberi sunarken ani bir şekilde ağlaması üzerine internette hemen Tuğba Dural Kimdir? sorusu sorgulanmaya başlamıştır.

Dural’ın ağlamış olduğu bu canlı yayında yönetmeni tarafından söyleyemediği bir söz yüzünden azarlandığı bu yüzden göz yaşlarına hakim olamadığı öğrenilmiştir. Sonradan durum tatlıya bağlanarak herhangi bir sorun yaşanmadığını belirtelim.

Mutlaka Oku: Cengiz Ünder Kimdir? Tüm Bilinmeyenler

Mutlaka Oku: Sadettin Saran Hayatı İle İlgili Herşey!

Mutlaka Oku: Cüneyt Çakır Maaşı Ne Kadar?

Böylelikle Tuğba Dural Kimdir? Tuğba Dural Kaç Yaşında? ve Tuğba Dural Burak Koca evliliği ile ilgili bilgiler vermeye çalıştım. Sizlerinde Ekranların bu özel sunucusu ile ilgili eklemek istediği görüş ve düşüncesi var ise lütfen bizlerle paylaşmanızı rica ediyorum. Dural ile ilgili başka hangi detayları öğrenmek istediğinizi bizlere bildiriniz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz