Haluk Tatar Ne iş Yapar?

İTÜ ve Yıldız Yüksek Lisans makine mezunu olan Haluk Tatar Ne iş Yapar? en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Şuanda youtube üzerinde yayın yapan en kaliteli insanlardan biri olarak gösterilen Haluk Tatar ile ilgili önemli bilgileri elimden geldiğince buradan aktarmaya çalışacağım…

Haluk Tatar Ne iş Yapar?

Haluk Tatar Kimdir?

Youtube ile ticari bir kaygı gütmeden sadece bilgi verici paylaşımlar yapma amacı güden Haluk Tatar Kimdir? Kendisi 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Özellikle etkili diksiyonu ile öne çıkan Haluk Tatar’ın oldukça başarılı bir eğitmen olduğunu söyleyebilirim.

2008 Yılında Natron firmasını kurmuştur. 2010 yılında da yeni bir girişim başlatarak videoeğitim.com firmasını kurma başarısını göstermiştir. Haluk Tatar 8 üniversitede ders veren kaliteli eğitmenlerden bir tanesidir. 

Haluk Tatar ayrıca 850’ye yakın ücretsiz seminer ve kursta vermiştir. İngilizce – Almanca ve Fransızca dillerini iyi bir şekilde bilmektedir ve bu dillerde özel derslerde vermektedir. Etkili iletişim, manipülasyon ve ikna teknikleri ve beden dili konularında önemli eğitimler vermektedir.

Haluk Tatar Ne iş Yapar?

Haluk Tatar Kimdir? sorusunun ardından Haluk Tatar Ne İş Yapar? sorusu da özellikle Google ve Youtube gibi arama motorlarında fazlaca sorgulanmaktadır. 3 Milyona yaklaşan bir aboneye sahip olan Haluk Tatar Ne İş Yapar? çok fazla laf salatası yapmadan aktarmak istiyorum. 

Haluk Tatar kendisini bir eğitimci olarak nitelendirmektedir. Biraz önce bahsetmiş olduğum gibi gibi kendisi videoeğitim.com ve natron firmalarının sahibidir. Bu firmalar yazılım üzerine hizmetler vermektedir.

Haluk Tatar Ne İş Yapar? sorusuna ayrıca konuşmacıdır yanıtını verebilirim. Şuana dek 850’ye yakın ücretsiz seminer ve kurs vermiştir. Ayrıca 8 üniversitede yazılım üzerine eğitmenlik görevlerinde bulunduğunu da söyleyelim. 

Haluk Tatar Nerelidir?

Haluk Tatar ile ilgili birçok detay bilinmek istenmekte… Bunlardan bir tanesi de Haluk Tatar’ın nereli olduğudur. Kendisi doğma büyüme İstanbullu’dur ancak aslen nereli olduğuna dair araştırmalarım sonucunda bir bilgi bulamadım. Sizlerin bu konuda yeterli bilgisi var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirterek içeriğime katkı sağlayabilirsiniz. 

Böylelikle Haluk Tatar Kimdir? Haluk Tatar Ne iş Yapar? ve Haluk Tatar Nerelidir? soruları ile alakalı olarak bilgilendirmelerde bulunmaya çalıştım. Sizlerinde bu sorular ile alakalı olarak aktarmak istediği görüş ve düşünceleriniz var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

Mutlaka Oku: Barış Özcan Ne Kadar Kazanıyor?

Mutlaka Oku: Ekim Kaya Kimdir? Dolandırıcı Mı?

Mutlaka Oku: İkbal Gürpınar ile ilgili çarpıcı gerçekler

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz