Cüneyt Çakır Aslen Nereli ? Cüneyt Çakır Kaç Dil Biliyor ?

Bu içeriğimiz de Cüneyt Çakır Aslen Nereli ? Cüneyt Çakır Maaşı Ne Kadar ? Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ? Cüneyt Çakır Kaç Dil Biliyor ? sorularının yanıtlarını sizlere aktaracağız…

Cüneyt Çakır Aslen Nereli ?

23 Kasım 1976 İstanbul Kuzguncuk doğumlu olan Cüneyt Çakır Aslen Nereli birçok kişi bilmemektedir. Eski hakem ve eski MHK başkanı olan Serdar Çakır’ın oğlu olan Cüneyt Çakır aslen Rize’nin Derepazarı ilçesindendir. Cüneyt Çakır babası nereli sorgusunu arayanlara Rizeli yanıtını verebiliriz…

Cüneyt Çakır aslen nereli sorusunun yanından Cüneyt Çakır Maaşı Ne Kadar ? sorusunun cevabını da sizlerle paylaşalım…

Cüneyt Çakır Kimdir ? detaylı bilgi için tıklayınız

Cüneyt Çakır Maaşı Ne Kadar ?

Cüneyt Çakır Maaşı ne kadar ? TFF tarafından maç yönetmese dahi sabit bir maaşa bağlanan Cüneyt Çakır 20.000 TL net ücretin yanı sıra maç başı 5750 TL ve 600 TL’ye varan harcırah geliri de elde etmektedir. Ayda 4 maç yönettiği takdirde 40-45 Bin TL civarında bir gelire sahip olmaktadır. 

Yıldırım Demirören yönetiminin yapmış olduğu en güzel işlerden bir tanesi hakem maaşlarının iyileştirilmesi gelmektedir. Eskiden hakemlerimiz bu kadar yüksek rakamlar almamaktaydı. Yinede Avrupalı meslektaşları göz önüne alındığında Türk hakemlerinin maaşları halen düşük seviyelerdedir.

Cüneyt Çakır Maç Başına Ne Kadar Alıyor Tıklayınız

Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ?

Çakır ile ilgili birçok detay merak edilmektedir. Cüneyt Çakır Aslen Nereli ? ve Cüneyt Çakır Maaşı Ne Kadar ? sorularının ardından en çok merak edilenlerden bir tanesi de Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ? sorusu gelmektedir.

Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ? Şampiyonlar ligi maçlarında Cüneyt Çakır maç başı 5700 EURO ve 800 EURO harcırah almaktadır.  Cüneyt Çakır 2015 yılında yönetmiş olduğu Juventus-Barcelona şampiyonlar ligi final maçında ise tam 92 Bin TL para almıştır.

Cüneyt Çakır Maaşı Ne Kadar ? Tıklayınız

Cüneyt Çakır Kaç Dil Biliyor ?

Cüneyt Çakır Kaç Dil Biliyor ? Sadece İngilizcesi bulunmaktadır. Fakat yakın zamanda Fransızca ve Rusça derslerine başlayacağını da açıklamıştır. 

Sizlere böylelikle Cüneyt Çakır Aslen Nereli ? Cüneyt Çakır Maaşı Ne Kadar ? Cüneyt Çakır Avrupa Maçlarında Kaç Para Alıyor ? Cüneyt Çakır Kaç Dil Biliyor ? gibi soruların cevaplarını aktardık ilerleyen yazılarımızda daha birçok bilinmezi sizlere aktaracağız…

 

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz