Ahmet Burak Erdoğan İle İlgili Bilinmeyenler

Ahmet Burak Erdoğan İle İlgili Bilinmeyenler başlıklı yazıma hoş geldiniz. Bu yazımda sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın en büyük oğlu olan Burak Erdoğan ile ilgili önemli bilgiler vermeye çalışacağım…

Ahmet Burak Erdoğan İle İlgili Bilinmeyenler

Ahmet Burak Erdoğan 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Emine Erdoğan babası ise Recep Tayyip Erdoğan‘dır. Kardeşleri Bilal Erdoğan, Esra Erdoğan ve Sümeyye Erdoğan’dır. Öğrenimine Kaptanpaşa ilkokulunda başladı. Kartal İmam Hatip lisesinden mezun oldu. Daha sonrasında Bilgi Üniversitesinde okudu. Son olarak da Londra’da Burslu olarak ekonomi okumayı başarmıştır.

Şuanda Armatörlük yapan Burak Erdoğan, askeri hastanenin vermiş olduğu rapor sayesinde askerlikten muaf tutulmuştur. 2005 yılında iş hayatına giriş yapan Burak Erdoğan, Yenidoğan Gıda Pazarlama ve Ticaret A.Ş yönetim kurulunda çalışmaya başlamıştır. 

2006 yılında ise amcası Mustafa Erdoğan ve Eniştesi olan Ziya İlgen ile Turkuaz Denizcilik şirketini satın almış ve adını Bumerz Denizcilik olarak değiştirmişlerdir.

2007 yılında ise Mecit Mert Çetinkaya ile ortaklaşa MB Denizcilik Taşımacılık şirketini kurmuştur. 2012 yılında ise şirketin %99’luk hissesini almayı başarmıştır. 2007 yılından sonra deniz taşımacılığına ağırlık veren Burak Erdoğan, birçok gemiyi bünyesine katmayı başarmıştır. 

Burak Erdoğan, 2001 yılında ise okuldan tanışmış olduğu Sema Ketenci ile dünya evine girmiştir. Nikah şahitliklerini ise Recai Kutan ve Muhsin Yazıcıoğlu yapmıştır. Tek çocukları bulunmaktadır.

11 Mayıs 1998 tarihinde o dönemin meşhur sanatçıları arasında gösterilen Sevim Tanürek adlı sanatçıya çarpıp ölümüne sebebiyet verdiği iddia edilmiştir. Daha sonrasında bu kazadan dolayı almış olduğu ceza para cezasına çevrilmiştir.

Ahmet Burak Erdoğan Nerede Yaşıyor ?

Ahmet Burak Erdoğan nerede yaşıyor sorusu fazlası ile bizlere sorulmaktaydı. Erdoğan yurt dışında yaşamaktadır fakat elimizde net bir kanıt olmamasına rağmen tahminimizce İsviçre’de yaşamını sürdürmektedir.

Ahmet Burak Erdoğan Trafik Kazası

Ahmet Burak Erdoğan trafik kazası da en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Burak Erdoğan trafik kazası sonucunda Sevim Tanürek adlı o dönemin önemli sanatçılarından olan bayana çarptığı ve ölümüne sebebiyet verdiği iddia edilmektedir. Olayda Sevim Tanürek kusurlu bulunmuş Burak Erdoğan’a 3 ay hapis cezası verilmiş bu cezada paraya çevrilmiştir.

Ahmet Burak Erdoğan Eşi Kimdir ?

Ahmet Burak Erdoğan kiminle evli sorusu da fazlası ile sorulmaktadır. Burak Erdoğan eşi imam hatip lisesinden tanışmış olduğu Sema Ketenci’dir.

Ahmet Burak Erdoğan Ne İş Yapıyor ?

Ahmet Burak Erdoğan ne iş yapıyor diye soranlara ticaretle uğraştığını söyleyebilirim. Tam bir ticaret adamı olan Burak Erdoğan’ın en çok üzerinde durduğu ticaret işlerinin başında gemi taşımacılığı faaliyetleri bulunmaktadır. Bilal Erdoğan’a işi öğretende Burak Erdoğan’dır.

Ahmet Burak Erdoğan’ın Çocuğu Varmı ?

Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk tavsiyesinden sonra sıklıkla yöneltilen soruların başında Ahmet Burak Erdoğan’ın çocuğu varmı sorusu gelmektedir. 2001 yılında Sema Ketenci ile evlenen Burak Erdoğan’ın tek çocuğu bulunmaktadır.

Burak Erdoğan Kimi Öldürdü ?

Ahmet Burak Erdoğan kimi öldürdü, bir trafik kazası sonucunda 1998 yılında o dönemin önemli ses sanatçıları arasında gösterilen Sevim Tanürek’i öldürdüğü iddia edilmiştir. 

Burak Erdoğan Askerliğini Nerede Yaptı ?

Burak Erdoğan Askerliğini yaptı mı veya Burak Erdoğan askerliğini nerede yaptı sorusunu soran okurlarıma Burak Erdoğan’ın askeri hastaneden almış olduğu rapor sayesinde askerlikten muaf tutulduğu yanıtını verebilirim.

Burak Erdoğan Hastalığı Nedir ?

Burak Erdoğan’ın askerliğini yapmaması üzerine yöneltilen soruların başında Burak Erdoğan hastalığı nedir sorusudur. Burak Erdoğan’ın hastalığı konusunda bakanlık özel hayatın gizliliği söz konusu olduğu için net bir cevap vermemektedir. Fakat bazı basın yayın organları Burak Erdoğan Hastalığı testis kanseri iddiasını atmaktadır. Dediğimiz gibi bu konuda net bir bilgi maalesef elimizde bulunmamaktadır.

Böylelikle Burak Erdoğan ile ilgili önemli bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerinde Burak Erdoğan hayatı ile ilgili farklı görüşleri var ise yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz