20 Bin TL ile Nasıl Yatırım Yapılır? 10 Tavsiye!

Maddi gücün giderek önem kazandığı şu günlerde geleceğe kaygı ile bakmak istemeyenler mevcut birikimlerini artırma çabası içerisine girişmektedirler. Bende bu amaçla 20 bin tl ile nasıl yatırım yapılır? sorusunun cevabını arayan kişilere önemli bir içerik hazırladım…

 

20 Bin TL ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Burada yer vermiş olduğum tavsiyeler 2020 yılı itibari ile gerçekten işe yarayabilecek nokta atışı tavsiyelerdir. Kendi yatırımcı kişiliğinizi göz önüne alarak burada belirtmiş olduğum yatırım tavsiyeleri arasından seçim yapabilirsiniz.  Yer vermiş olduğum yatırım tavsiyeleri aynı zamanda önümüzdeki 10 yılda ciddi bir şekilde paranıza para katacaktır.

Burada yer vermiş olduğum tavsiyeleri sadece 20 bin tl özelinde değerlendirmeyin. 10 bin tl ile yatırım yapmak isteyenler, 25 bin liraya ne iş yapabilirim diyenler ve 40 bin TL ile ne iş yapılır? diyenlerde burada yer vermiş olduğum tavsiyeleri değerlendirebilirler.

 

Ayrıca burada şunu da belirtmek istiyorum 20 bin tl ile nasıl yatırım yapılır? başlıklı bu içeriğime katkı sağlamak için lütfen beğenip yorum yapar mısınız. Sizlerinde burada 20 bin tl ile ne is yapabilirim 2020 yılında diyenlere tavsiye, öneri ve görüş belirtmesini rica ediyorum. Lafı çok fazla uzatmadan 20.000 TL sermaye ile yapılacak olan yatırımlara geçmek istiyorum…

Mutlaka Oku: Son 10 Yılda En Çok Kazandıran Yatırım Aracı Hangisi?

20 Bin TL İle Ne İs Yapabilirim 2020 Yılında?

20 Bin TL ile Nasıl Yatırım Yapılır? 10 Tavsiye!

1-Motorlu Kargo Sistemi Geliştirin!

20 bin tl ile nasıl yatırım yapılır? sorusuna vereceğim ilk önemli cevabım hızlı bir şekilde hizmet verebilecek motorlu kargo sistemi geliştirmenizdir. Günümüzde e-ticaret giderek önemini artırıyor. İnsanlar internet üzerinden vermiş oldukları siparişlerin aynı gün hatta aynı saat içerisinde ellerinde olmasını istiyor…

İşte geleceği görerek açacağınız bir motorlu kargo şirketi 20 bin tl sermaye ile dahi güzel paralar kazanabilmenize imkan tanıyacaktır. 20 bin tl ile böyle bir şirket açmak imkansız demeyin çok pahalı olmayan 4-5 tane motor almanız bu işe girişmeniz için yeterli olacaktır. İlerleyen içeriklerimde bu iş fikri ile ilgili önemli detaylar paylaşacağım…

 

2-E-Ticaret Sitesi Açın!

Geleceğin işlerinden biri olduğu için ikinci tavsiyem de e-ticaret üzerinedir. 20 bin tl sermaye ile çok rahat bir şekilde yapılabilecek bir iş fikri olan e-ticaret girişimini kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum. Tek bir ürüne odaklı olarak açacak olduğunuz e-ticaret sitesi size çok daha fazla kar bırakacaktır.

Bu yatırım tavsiyemi sadece 20 bin tl ile nasıl yatırım yapılır? sorusunu soranlar değil aynı zamanda 40 bin tl ile ne is yapılır? ve 30000 tl ile ne is yapılır? sorusunu soranlarda değerlendirebilirler. Burada önemli olan insanların ihtiyacı olan bir ürünü satmayı başarabilmektir. 

3-Yumurta Üretimi Yapın!

20 bin tl ile borsa benzeri işlere girişmek yerine bu sermayeniz ile küçük bir tavuk çiftliği açıp yumurtalarını satmanız en mantıklı tercih olacaktır. İçinde bulunduğumuz şu günlerde yumurta talebi arzı fazlası ile geçmiştir. Yani üretecek olduğunuz yumurtaları satmak için çok fazla zorlanmazsınız.

Bu işe ufak ufak başlayarak girişmenizi öneriyorum. Zaten 20 bin tl ile iş yapmak isteyen kişilere bu işi önerme sebebim de bu. Yumurta üretip satma ile ile ilgili olarak özellikle youtube da sayısız kaynak bulunmaktadır. Bu kaynaklara göz atarak mümkün olan en kısa sürede bu işe atılmaya başlayabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Yatırımsız Para Kazandıran Siteler 16 Kazanç Kapısı!

4-Ayağa Oto Yıkama ve Bakım Hizmetleri!

Günümüzde iş yapış şekilleri değişmeye devam ediyor. İnsanlar zamanla yarıştığından dolayı arabasını yıkatmak için bir oto kuaföre gitmek istemiyor. Günümüzde çok fazla denenmemiş bir iş fikri olan ayağa oto yıkama ve bakım hizmetleri 20 bin tl sermaye ile güzel paralar kazanabilmenize imkan sağlayacaktır.

 

Özel bir araca araç yıkama ve bakım sistemlerini yerleştirmeyi başarır, özel bir akıllı telefon uygulaması ile yapacak olduğunuz bu işin reklamını yapar iseniz beklediğinizden çok daha fazla talep alacağınızdan eminim. Özellikle 20 bin tl ile nasıl yatırım yapılır? sorusunu soran kişilerin bu işi ciddi ciddi düşünmesini tavsiye ediyorum…

5-İkinci El Teknoloji Ürünü Al-Sat Yapın!

10 bin tl ile yatırım yapmayı düşünenlerin dahi yapabileceği bir iş fikri olan ikinci el teknoloji ürün satış işi yüksek kar marjlarına sahiptir. Özellikle günümüzde sıfır teknolojik ürünlerin fiyatının oldukça yükselmesi ikinci el teknoloji pazarını hareketlendirmiştir.

Ülkemizde bu işi yapabileceğiniz sahibinden, letgo ve gittigidiyor gibi oldukça profesyonel ve bol alıcılı siteler bulunmaktadır. Paranızın tamamını kullanmadan bu işi ufak al-sat işlemleri yaparak deneyebilirsiniz.

6-Halı Yıkamacılığı Yapın!

 

20 bin tl ile ne iş yapabilirim 2020 yılında diyen kişilere en önemli tavsiyem halı yıkamacılığı yapmalarıdır. Çok fazla maliyetli olmayan halı yıkama makinalarından satın alıp ufaktan işe başlamanız hali hazırda işçi olarak kazanmış olduğunuz paradan daha fazlasını elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Halı yıkamacılığı işini online dünyada özellikle yerel bölgenizde iyi bir şekilde pazarlarsanız beklediğinizden çok daha fazla kişinin yapmış olduğunuz işe talep göstermesini sağlayabilirsiniz. Elinizdeki küçük para ile bu işe girişmeden önce bir halı yıkamacıda kısa bir süre çalışmanız size önemli avantajlar sağlayacaktır.

Mutlaka Oku: Bes Mantıklı Mı?

7-Altına Yatırım Yapabilirsiniz!

Riski sevmeyen bir kişiliğe sahipseniz sizlere 20 bin tl ile altın yatırımı yapmanızı öneriyorum. 20 bin tl ile nasıl yatırım yapılır? sorusunu çok fazla riski sevmeyen ve elindeki paranın heba olacağı korkusuna kapılan kişiler bu tavsiyemi dikkate alabilirler.

Altının son 5 yıllık getirisine baktığımızda çok önemli kazançların elde edilmesine olanak sağladığını görmekteyiz. 2015 yılının ocak ayında gram altın 90 tl iken günümüzde gram altın 390 TL’lerden işlem görüyor. 2015 yılında 20.000 TL sermaye ile gram altın yatırımı yapan bir kişi hiç bozmasaydı 2020 yılındaki parası tam 86.000 TL olacaktı..

 

8-Dolar Yatırımı Yapabilirsiniz!

Yine riski sevmeyen kişilere önerebileceğim bir başka önemli yatırım aracı da dolardır. Bu yatırım aracının da son 5 yıldaki getirilerine baktığımızda önemli bir kazanç sağladığını görmekteyiz. 2015 yılında dolar 2,28 TL iken 2020 yılında dolar 7 TL’lerden işlem görmektedir.

2015 yılında 20.000 TL sermayesi ile dolar yatırımı yapan bir kişi hiç bozmadan yatırımını 2020 yılına kadar korumayı başarsa idi parası tam 61.000 TL olacaktı. Dolar ve altın tavsiyelerimi riski sevmeyen kişiler için önerdiğimi belirtmek istiyorum…

9-20 Bin TL İle Borsa Yatırımı Yapabilirsiniz!

 

Ticarete kafasının basmadığını düşünen kişiler 20 bin tl ile borsa yatırımı gerçekleştirebilirler. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta gelecekte büyüyeceğine inanılan bir şirkete yatırım yapmaktır. Mesela 2015 yılında Hektaş Tarım firmasına 0,89 TL’den 10.000 TL’lik yatırım gerçekleştiren bir kişinin 2020 yılındaki parası 140.000 TL olacaktı. Bu tür gelecek potansiyeli olan firmaların hisse senetlerine yatırım gerçekleştirir iseniz ticaretten çok daha fazla para kazanabilirsiniz…

Mutlaka Oku: Pasif Gelir Getiren İşler!

10- Kendinize Yatırım Yapın!

10 bin tl ile yatırım yapmak istiyorum ve 20 bin TL ile nasıl yatırım yapılır? diyen kişilere kendilerine yatırım yapmaları tavsiyelerinde bulunmak istiyorum. Mesela elinizde bulunan bu para ile 1 sene boyunca İngilizce kursuna giderek ileride yurtdışına çıkarak çok daha güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Yine bu önemli sermaye ile kendinize yapabileceğiniz bir başka önemli yatırımda kodlama öğrenmektir. Geleceğin teknoloji ile şekilleneceğini görebilen insanlar günümüzde kendilerine bu şekilde yatırım yaparak ileride işsiz kalmalarının önüne geçmektedirler. Hemen bir kodlama kursuna yazılarak geleceğin mesleklerinden bir tanesini edinme fırsatına erişebilirsiniz. 

Mutlaka Oku: Çalışmadan Para Kazanmak İçin 11 Tavsiye!

Böylelikle 20 bin tl ile nasıl yatırım yapılır? 25 bin liraya ne iş yapabilirim? ve 40 bin tl ile ne iş yapılır? sorusunun cevabını arayan kişilere 10 önemli tavsiyede bulundum. Sizlerinde 20 bin tl ile ne iş yapabilirim 2020 yılında diyen kişiler tavsiyeleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz…

 

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz