10 bin TL ile Nasıl Yatırım Yapılır 2020 İçin 8 Tavsiye!

Merhabalar arkadaşlar bizzat kendimin de merakla araştırdığı 10.000 TL ile iş yapma fikirlerini buradan aktarmaya çalışacağım. 10 bin tl ile nasıl yatırım yapılır 2020 yılında diyenler için bu içeriğimin oldukça faydalı olacağını düşünüyorum…

10 bin TL ile Nasıl Yatırım Yapılır 2020 İçin Benzersiz  Tavsiyeler!

Burada yer vermiş olduğum iş fikirleri ve yatırım tavsiyeleri 2020 yılı için en mantıklı ve getiri potansiyeli oldukça yüksek tavsiyelerdir. Sadece 10 bin tl ile nasıl yatırım yapılır 2020 yılında diyenler değil aynı zamanda 20 ve 30 bin tl ile nasıl yatırım yapılır? sorusunun da cevabını arayan kişiler bu tavsiyelere kulak kabartabilirler.

2020 yılı itibari ile 10 bin TL’nin oldukça düşük bir miktar olduğunu kafanızdan atın. İçinizdeki girişimci ruhunu ortaya çıkararak bu ufak sermaye ile önemli kazançlar elde edebileceğinizi unutmayın. Doğru planlama ve doğru zamanlama ile elinizdeki bu 10 bin TL’yi artırabilmeniz mümkün.

Son zamanlarda 10 bin TL ile nasıl yatırım yapılır 2020 yılında? sorusu ciddi bir şekilde online ortamlarda arandığı için bu içeriğimi hazırlama ihtiyacı hissettim. Sizlerinde 10 bin tl’nin yanı sıra 30 ve 20 bin tl ile nasıl yatırım yapılır? sorusunun cevabını arayanlara tavsiyeleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz… Lafı çok fazla uzatmadan iş fikirlerime ve yatırım tavsiyelerime geçmek istiyorum…

Mutlaka Oku: Asgari Ücretle Birikim Yapmak İçin 12 Adım!

1- İnternette Uygun Fiyatlara Ayakkabı Sat!

Tüketicilerin alışveriş yapma alışkanlıkları hızlı bir şekilde değişiyor. Artık insanlar gıda ihtiyaçlarını dahi internetten yapma eğiliminde. İşte 10 bin TL ile nasıl yatırım yapılır 2020 yılında? diyenler bunu fırsata çevirerek online ortamda ucuza ayakkabı satabilirler.

Reel’de herhangi bir dükkan kirası vermeden toptan alacak olduğunuz uygun fiyatlı ayakkabıları gittigidiyor, hepsiburada ve trendyol gibi alışveriş platformlarında kolaylıkla satabilirsiniz. Bu işe 1 günde şahıs şirketi açarak hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

2-İnternet Sitesi Satın Al!

Artık sitelerden para kazanıldığını bilmeyen yoktur. Elinizdeki 10 Bin TL ile hali hazırda reklam kazancı olan bir site satın almayı deneyebilirsiniz. Mesela günümüzde aylık 400-500 TL sabit getirisi olan internet siteleri 5000 TL gibi oldukça makul fiyatlardan satışa sunulmaktadır. 

Bir yatırımcı arkadaşım 3 sene önce elindeki 10 bin TL’lik para ile ayda 750 TL sabit getirisi olan bir internet sitesi aldı. Daha sonrasında 1 sene boyunca siteye SEO ve makale yatırımları gerçekleştirdi. Yani 1 sene boyunca gelen sabit parayı siteye yatırım olarak harcadı. Sonraki senelerde ise sitenin aylık getirisinin 5 Bin TL’lere ulaştığını söyleyebilirim. 

Sizde bu arkadaşım gibi elinizi dahi sürmeden pasif bir kazancın sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde bir yatırım gerçekleştirmek için bu tür işlerden ufakta olsa anlamanız gerektiğini unutmayınız. Aksi takdirde ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz…

Mutlaka Oku: 10 Adet Az Sermaye İle Yapılabilecek İşler!

3-İkinci El Eşya Al-Sat!

10 Bin TL ile nasıl yatırım yapılır 2020 yılında diyenler için üçüncü önemli tavsiyem ikinci el eşya alım ve satımı yapmalarıdır. Özellikle letgo ve sahibinden gibi ikinci el satış platformlarının giderek popüler bir hale gelmesi bu tür bir girişime yatırım yapılmasını mantıklı kılmıştır.

Mesela pazarlık sonucunda ucuza aldığınız bir bilgisayarı yine aynı platformda üzerine kar katarak hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Sermayenizin tamamını yatırmanıza gerek olmayan bu iş fikrinde önemli olan satın almalarınızı gerçekten makul fiyatlardan gerçekleştirmenizdir. Daha sonrasında ilanlarınıza gelen mesajları hızlı bir şekilde cevaplandırarak önemli gelirler elde edebilirsiniz.

4-Borsaya Yatırım Yap!

10-20 veya 30 Bin TL ile nasıl yatırım yapılır? diyen kişilere Borsayı takip etmelerini tavsiye ediyorum. Yüksek riski içerisinde barındıran bu yatırım fikrinde doğru adımlar atılır ise kısa bir zaman içerisinde para iki katına çıkabilmektedir.

Burada önemli olan herkes alırken almak değil önemli olan herkes satarken almaktır. Kriz zamanları birçok kez alım fırsatlarını doğurur. Birçok şirketin kimi zaman kendi içerisinde yaşadığı önemli sorunlar vardır. Mesela Pegasus hava yolları 2019 yılında iki kez uçak kazası geçirdiğinden dolayı ciddi bir şekilde değer kaybetmiştir. Ancak durum sonrasında tersine dönmeye başlamıştır. Uçak kazası unutulunca ve pilotun bunda herhangi bir hatasının olmadığı anlaşılınca hisse hızlı bir şekilde değer kazanmıştır.

İşte bu tür anları iyi bir şekilde yakalayabilirseniz elinizdeki sermayeyi kısa bir zaman içerisinde ikiye katlayabilirsiniz.

5- Döner veya Çiğköfte Dükkanı Açın!

Elinizdeki 10.000 TL’lik sermayeyi artırabilmek için döner veya çigköfte dükkanı açmayı deneyebilirsiniz. Herhangi bir markanın bayiliğini almadan ve  başlangıçta herhangi bir çalışana ihtiyaç duymadan kendi ürünlerinizi üretirseniz beklediğinizden çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Çok fazla riski içerisinde barındırmayan bu iş fikri küçük bir sermayeye sahip olan girişimciler için oldukça mantıklı tercihlerdir. Burada en büyük gider kaleminiz kira olacaktır. Hiç iş yapmasanız dahi elinizdeki para ile ortalama 6 ay iş yerinizin kirasını ödeyebilirsiniz. Küçük sermayesi olanlar bu iş fikirlerini kesinlikle hafife almamalıdırlar.

6-Sulu Yemek Dükkanı Açın!

10 ve 20 Bin TL ile nasıl yatırım yapılır? diyenler sulu yemek satışı gerçekleştiren bir dükkan açabilirler. Çok fazla kuruluş maliyeti gerektirmeyen bu iş fikrinde 10 Bin TL fazlası ile yeterli olacaktır. Önemli olan küçük adımlarla bu iş fikrini hayata geçirmektir.

Mutlaka Oku: Online Para Kazanma 2020 Tavsiyelerim!

Başlangıçta kendi yemeklerinizi kendiniz yaparsanız ve herhangi bir işçiye ihtiyaç duymazsanız riskinizi önemli bir ölçüde azaltabilirsiniz. Özellikle işçi kesiminin fazla olduğu bölgelerde açacak olduğunu sulu yemek dükkanı paranızı kısa bir sürede iki katına çıkarmanıza olanak tanıyacaktır.

7-İnternette Bebek Ürünleri Satın!

10 bin TL ile Nasıl yatırım Yapılır 2020 diyenlere yedinci önemli tavsiyem online ortamda bebek ürünleri satmalarıdır. Ülkemizde bebek nüfusu halen önemli bir artış göstermektedir. Birçok anne baba çocuğuna alacak olduğu şeylerde para mevzusu yapmamaktadır.

İşte bunu fırsata çevirerek toptan alacak olduğunuz bebek ürünlerini internette satabilirsiniz. Yüksek bir kar marjı olan bebek ürünleri satış işinde yatırmış olduğunuz 10 Bin TL’lik paranızı kısa bir süre  içerisinde ikiye hatta üçe katlayabilirsiniz.

8- Organik Ürünlerin Satışını Gerçekleştir!

Özellikle şehir merkezindeki insanların organik ürünlere ulaşımı oldukça zordur. Bu fırsatı kazanca dönüştürmek isteyen kişiler ellerindeki ufak sermaye ile organik ürünlerin satışını gerçekleştirebilirler. Mesela köylülerden organik yumurta satın alarak üzerine ufak bir kar katarak şehirdeki insanlara satabilirsiniz.

Yoğurt, yumurta ve peynir şehir merkezindeki insanların en fazla ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında gelmektedir. Bu tür bir aracılık gerçekleştirerek elinizdeki parayı ciddi bir şekilde artırabilme olanağına erişebilirsiniz. Organik ürün satışı işini online kanallara taşıyabilirseniz satın almış olduğunuz ürünlerin pazarlamasını çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

10 Bin TL ile nasıl yatırım yapılır 2020 yılında? diyen kişilere getiri potansiyeli oldukça yüksek 8 iş fikri aktarmaya çalıştım. Bu iş fikirleri 20 veya 30 bin TL ile nasıl yatırım yapılır? diyen kişilerde düşünebilirler. Burada fark yaratacak olan şey içinizdeki istek ve heyecandır. Bu varsa çok büyük bir ihtimal ile elinizdeki parayı kısa zaman içerisinde ikiye katlarsınız.

Mutlaka Oku: Bir Anda Zengin Olmak İçin 3 Sır!

Sizlerinde 10 bin TL ile nasıl yapılır 2020 yılında diyenlere tavsiyeleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz. Önümüzdeki günlerde para kazanmaya dair benzersiz içerikler üretebilmem için içeriğimi beğenip yorum yapabilirsiniz…

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz