İsmail Küçükkaya İle İlgili Kısa ve Net Bilgiler!

Fox TV’nin başarılı haber sunucularından bir tanesi olan İsmail Küçükkaya ile ilgili oldukça önemli detaylar paylaşacağım. Liderlerin ortak canlı yayını sunması nedeni ile son zamanlarda oldukça fazla bir şekilde konuşulan İsmail Küçükkaya ile ilgili tün bilinmeyenler bu içeriğimde yer almaktadır…

İsmail Küçükkaya Hakkında Kısa Bilgi!

İsmail Küçükkaya Hakkında Kısa Bilgi!

1972 yılında Kütahya Simav’da dünyaya gelen İsmail Küçükkaya, ilk ve ortaöğrenimini Kütahya’da tamamlayıp Üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünü okuyarak tamamlamıştır. İlk habercilik deneyimi ise Hürriyet gazetesinde olmuştur.

Hürriyet gazetesinden sonra Sabah ve Star gazetelerinde de çalışmıştır. İsmail Küçükkaya bir dönem Akşam gazetesinde köşe yazarlığı da yapmıştır. Sky Türk kanalında Ankara temsilcisi olarak da görevini başarılı bir şekilde sürdürmüştür.

2008 yılında Akşam Gazetesinin genel yayın yönetmeni olmayı başaran İsmail Küçükkaya 2013 yılında Gezi olaylarına destek verdiği gerekçesi ile bu görevinden uzaklaştırılmıştır. 2013 Eylül ayından bu yana da Fox TV’de haber programı sunmaya devam etmektedir. 9 Temmuz 2016 tarihinde Eda Küçükkaya ile dünya evine girmiştir ancak 2 yıl geçmeden boşanma kararı almışlardır…

İsmail Küçükkaya Eşini Dövdü Mü?

İsmail Küçükkaya Eşini Dövdü Mü?

Eda Küçükkaya eşinden sürekli şiddet gördüğü gerekçesi ile boşanmak istemiştir. Ancak Küçükkaya eşini dövdüğü iddialarını reddetmektedir. İşin içinde başka maksatlar var diyerek eşinin kendisinden tazminat koparmaya çalıştığını söylemiştir. Eşine seni çok daha kötü yapardım ancak konumumu düşünüyorum dediği de Eda hanım tarafından iddia edilmiştir.

Eda Hanım Küçükkaya’ya 1 milyon 200 bin lira tazminat davası ve 15 bin nafaka istemli dava açmıştır. Eda hanım ayrıca eşinin daha ilk günden evlilik yüzüğünü takmamasının evliliğini ciddi manada zedelediğini  belirtmiştir. Ayrıca eşiyle vermediği samimi pozları başkaları ile vermesi Eda Hanımı bir hayli yıprattığı dava dilekçesinde belirtilmiştir.

İsmail Küçükkaya Eşini Dövdü Mü? sorusunun ardından İsmail Küçükkaya Eşinden Ayrıldı Mı? sorusuna evet kısa bir süre önce ayrıldıklarını söyleyebilirim ancak boşanmanın detayları hiçbir zaman basına yansıtılmamıştır.

İsmail Küçükkaya Boyu 1,78 cm’dir.. Kilosu da 78’dir. Burcu ise Oğlaktır.

Küçükkaya’nın Takımı Beşiktaş’tır. Kendisinin fanatik bir Beşiktaşlı olduğu yakın çevresi tarafından söylenmektedir.

Kendisini Sevende Çoktur Sevmeyen de!

Kendisini Sevende Çoktur Sevmeyen de!

Özellikle Fox TV’de sunuculuk yapması ve özellikle iktidar karşıtı birçok ağır söylemde bulunması kendisini sevmeyen kesimin çoğalmasına neden olurken. Ana muhalefet partisini açıktan övmese de iktidar partisinin aksine daha ılımlı bir şekilde haber sunması ana muhalefet hayranları tarafından fazlaca sevilmesine neden olmuştur.

Kendisi ile ilgili olarak da internette çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Bunu da kasıtlı bir şekilde yaptığını düşünüyorum. Fatih Portakal ile oldukça iyi bir ikili olan Küçükkaya’nın meslek hayatında ileride nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olmuştur. Sizlerinde bu önemli Fox program sunucusu ile ilgili olarak eklemek istedikleri var ise lütfen yorumlar aracılığı ile belirtiniz.

Mutlaka Oku: Meral Akşener Aslen Nereli?

Mutlaka Oku: Öztürk Yılmaz Alevi Mi?

Mutlaka Oku: Muharrem İnce İlgili Çarpıcı Bilgiler!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz