Son 1 Ayda En Çok Artan Hisseler (%127’lik İnanılmaz Getiriler!)

Bir önceki ayın analizini yapmak için en çok düşen hisselerin ardından son 1 ayda en çok artan hisseler ile ilgili bu içeriği hazırlama ihtiyacı hissettim. Bu ayda az bilinen birçok şirket hissesi inanılmaz getiriler sağlamıştır. Duyunca şaşıracağınıza eminim…

Bu hisselerin neden bu kadar yüksek artışlar yaşadığını analiz ederek gelecek aylarda aynı getirileri elde edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Son 1 ayda en çok artan hisseler ile ilgili açıklama yaparken aynı zamanda son 1 yıllık getirilerine ve önemli gördüğüm noktalara değineceğim.

Son 1 ayda en çok artan hisseler ile ilgili detaylı bilgilendirmeye geçmeden önce içeriğimi beğenip kanalıma abone olarak bana destek olabileceğinizi hatırlatmak istiyorum. Ayrıca söylediklerim kesinlikle bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. 

Son 1 Ayda En Çok Artan Hisseler

5-Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş (FADE)

Halka açıklık oranı %36 olan Fade hissesi son 1 ayda %81’lik bir artış yaşayarak beklentileri karşılamıştır. 86 gibi yüksek F/K oranına sahip olan hisse senedine yatırım yaparken iyi bir analiz yapmanızı öneriyorum. Yani bu ay en çok artan hisseler arasında gördüğümüz bu önemli hisseyi gelecek ay tersi bir durumda dahi görebiliriz. Tabi bu tamamen benim görüşüm.

4-Vakko Tekstil ve Hazır Giyim Sanayi İşletmeleri A.Ş. (VAKKO)

Son 1 ayda %86’lık bir yükseliş performansı sergileyen Vakko hissesinin son 1 yıllık getirisi de %275’dir. Halka açıklık oranı %12 olan hissenin F/K değeri ise 181 gibi inanılmaz boyutlara ulaşmıştır. Şirketin bilançolarını yakın bir merceğe alarak yatırımlarınızı gerçekleştirmenizde yarar görüyorum.

3-Idealist Danışmanlık A.Ş. (IDEAS)

Son 1 senede %4032 gibi akla hayale sığmayacak bir getiri sağlayan idealist danışmanlık hissesinin son 1 aylık yükselişi %87’dir. 377 gibi yüksek bir F/K değerine sahip olan hissenin 1 sene önce değeri sadece 2 TL’ydi. Bugün hissenin geldiği noktanın inanılmaz seviyeler olduğunu düşünüyorum.

2-Bilici Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BLCYT)

Son 1 ayda en çok artan hisseler arasında ikinci sırada yer alan Bilici yatırım hissesi %99’luk bir değer artışı yaşamıştır. Son 1 senede ise %336’lık bir büyüme sergileyen hissenin F/K değeri hisse şimdiye kadar açıkladıklarım arasında en normalidir. Hissenin güncel F/K değeri 45’dir.

1-Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BJKAS)

Şampiyonluk beklentilerinden dolayı son 1 ayda %125’lik bir yükseliş yaşayan Beşiktaş hissesinin son 1 yıllık getirisi de %413’dür. Şirket zarar açıkladığından dolayı F/K değeri hesaplanamamaktadır. Şirketin halka açıklık oranı %48’dir…

Yorum ve Görüşlerinizi Bekliyorum

Böylelikle son 1 ayda en çok artış gösteren hisse senetleri ile ilgili açıklamalarda bulundum. Bu hisselerden en az bir tanesini portföyünde satmadan tutan oldu mu? merak ediyorum…

Mutlaka Oku: Son 1 Ayda En Çok Düşen Hisseler

Mutlaka Oku: Kısa Yoldan Zengin Olmak İçin 7 Mükemmel Yol!

Mutlaka Oku: Zengin Olmak İçin Meslekler

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz