Son 1 Yılda En çok KAZANDIRAN Hisseler

Merhabalar arkadaşlar yılın sonuna yavaş yavaş yaklaşırken bir takım raporlamalar yapmaktayım. Bu raporlamalardan bir tanesi de son 1 yılda en çok kazandıran hisseler ile ilgili. Birazdan açıklayacak olduğum hisseler son 1 sene içerisinde yatırımcısına inanılmaz getiriler sağlamıştır…

En çok kazandıran hisseler ile ilgili araştırma yaparken her zaman belirtmiş olduğum uzun vadeli yatırım yapmanın ne denli önemli olduğunu bir kez daha anladım. Birazdan açıklayacak olduğum getirileri duyunca adeta şok olacaksınız.

 

Son 1 yılda en çok kazandıran hisseler Euro, Dolar veya Altın yatırımından kat be kat daha fazla kazanç sağlamıştır. Ülkemiz borsasındaki bu getirilerin olduğunu görünce uzun vadeli yatırımcı olmak için can atacağınıza inanıyorum. Lafı çok fazla uzatmadan en çok kazandıran hisseler ile ilgili bilgilere geçmek istiyorum….

Bu arada içeriğimi beğenerek bana destek olabileceğinizi hatırlatmak istiyorum…

Son 1 Yılda En çok KAZANDIRAN Hisseler İnanılmaz Getiriler!

1-Kartonsan Hisse Senedi ( Getiri %783)

Salgını lehine çeviren ender firmalardan bir tanesi olan Kartonsan, yatırımcısının yüzünü güldüren önemli bir firmadır. Yılın başında 378 TL seviyelerinde işlem gören bu önemli hisse senedi yılın sonlarında 3340 TL gibi akla hayale sığmayacak bir değere ulaşmıştır. Yılın başında 10.000 TL parası olan birisi kartonsan hisse senedi alsaydı şuandaki parası tam tamına 88.000 TL olurdu. 

2- Gübretaş Hisse Senedi (Getiri %525)

Gübre fabrikaları da 2020 yılında yatırımcısını sevindiren şirketlerin başında gelmektedir. En çok kazandıran hisseler arasında ikinci konumda bulunan Gübretaş hisse senedinin son 1 yıllık getirisi %525’dir. Yılın başında 10.000 TL yatıran bir yatırımcının parası şuanda bu hisse de tam tamına 62.000 TL olurdu. Hızlı bir yükseliş sergileyen Gübretaş hisse senedinin halen yükselme potansiyelli bir hisse senedi olduğu borsa camiası tarafından sıklıkla dillendirilmektedir.

 

3-Bera Holding Hisse Senedi ( Getiri %386)

Pandemi sürecinden en karlı çıkan şirketlerin başında gelen Bera Holding’in hisse senetleri yıl başından bu yana %386 değer kazanmıştır. Yılın başında sadece 3.58 TL seviyelerinden işlem gören Bera Holding hisse senedi şuanda 17.40 TL seviyelerinden işlem görmektedir. Yıl başında bu hisse senedine 10.000 TL yatırsaydınız paranız şuanda 48.000 TL olurdu. 

4-Türk Traktör Hisse Senedi (Getiri %222)

En çok kazandıran hisseler listesinde dördüncü sırada Türk Traktör hisse senetleri bulunmaktadır. Yıl başında 50 TL’lerde gezinen Türk Traktör hisse senedi şuanda 170 TL’yi zorlayan hisse senedi olarak ön plana çıkmaktadır. Yıl başında 10.000 TL paranız olup bu hisseye yatırım yapsaydınız ve uzun vadede bu hisseyi tutmayı başarsaydınız paranız şuanda 32.000 TL olurdu.

5-Ege Endüstri Hisse Senedi (Getiri %193)

 

Uzun vadeli yatırım ile ilgili bilgi toplamak isteyenlerin karşısına çıkan ilk hisse senetleri arasında Ege Endüstri firmasının hisse senetleri gelmektedir. son 1 yıldaki getirisinden ziyade son 10 yıllık muazzam getirisi ile konuşulan Ege Endüstri hisse senetleri uzun vadeli yatırımcısını yine sevindirmiştir. Yılın başında 564 TL seviyelerinde olan hisse şuanda 1654 TL’den işlem görmektedir. Son 1 yılda en çok kazandıran hisseler arasında yer alan Ege Endüstri hissesi ile ilgili yükseliş trendinin uzun bir süre daha devam edebileceği konuşulmaktadır. Bu hisseye yıl başında 10.000 TL yatırsaydınız paranız şuanda 29.000 TL olurdu.

En Çok KAZANDIRAN Hisseler İle İlgili Yorumlarınızı Bekliyorum


Son 1 yılda en çok kazandıran hisseler listesinde görüldüğü üzere borsamızda günlük al-satlarla uğraşmak yerine uzun vadeli düşünce yapısına sahip olmanın daha fazla kazandırdığı görülmüştür. Sizlerin de en çok kazandıran hisseler ile ilgili yorum ve görüşlerini almak istiyorum. Gelecek günlerde 2021 de kazandıracak hisseler üzerine bir içerik yayınlamayı planlıyorum. Takipte kalın… 

Mutlaka Oku: Kartonsan Hisse Senedi İçin 7 Gerçek!

Mutlaka Oku: Kervan Gıda hisse Senedi İçin önemli detaylar!

Mutlaka Oku:  Egeplast hisse senedi için önemli bilgiler!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz