Garanti Bankası Hisseleri Ne Olur? (YTD)

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti Bankasının hisse senetleri ile ilgili birçok detay bilinmek istenmekte. Bu nedenle de tarafıma Garanti Bankası hisseleri ne olur? veya Garanti hisseleri neden düşüyor? gibi sorular geliyor. Bu sorulara yatırım tavsiyesi olmaması şartı ile kendi yorumumla sizlere açıklamalarda bulunacağım…

Garanti bankası hisse senedi ile ilgili olarak burada yer vermiş olduğum yorum ve görüşlerimin bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmaması gerektiğini baştan belirtmek istiyorum. Yatırım danışmanlığı kapsamında bir hizmet almak istiyorsanız SPK tarafından onay almış olan kurumları tercih edebilirsiniz.

Garanti Bankası hisseleri ne olur? sorusu ile alakalı detaylara geçmeden önce her zaman içeriğimin başında sizlere hatırlatmış olduğum gibi içeriğimi beğenip bana desteklerinizi iletebileceğinizi hatırlatmak istiyorum. İşte Garanti bankası hisse senedi yorum ve görüşlerim…

Garanti Bankası Hisseleri Ne Olur? Merak Edilenler!

1- Garanti Bankası Hissesi Bir Türlü Beklenen Çıkışı Gerçekleştiremiyor!

Ülkemiz borsasında yer alan banka hisseleri ile ilgili maalesef şöyle bir gerçek var; Banka hisse senetleri bir türlü değer kazanmıyor. Garanti bankası hisse senedi şuanda 2013 yılındaki seviyesinin dahi aşağısında şuanda 11 TL’leri zorlayan hisse senedi uzun vadede yatırımcısını üzmüştür.

2-Birçok Aracı Kurum 2021 Portföyüne Garanti Hisse Senedi Eklemiştir!

Özellikle aracı kurumların garanti bankası yorumları ile ilgili bir araştırma yaptığımda birçok kurumun portföylerine bu önemli banka hissesini eklediğini görüyorum. Özellikle teknolojik alt yapısı çok güçlü olduğu vurgulanan Garanti Bankasının 2021 yılı içerisinde kendisinden beklenilen çıkışı gerçekleştireceği tahmin edilmektedir.

3-Garanti Bankası Hisse Senedi 1 Yıllık Değerlemesi – 4,5%’dur!

Garanti Bankası hisseleri ne olur? sorusu ile alakalı araştırma yapan kişilere söyleyebileceğim en olumsuz şeylerin başında hisse senedinin bırakın enflasyon kadar getiri sağlamasını uzun vadede yatırım yapan kişileri %4,5 zarara uğrattığını belirtmek istiyorum. Bu önemli hisseden para kazananlar pandemi başlangıcında yatırım yapanlardır.

4- Garanti Bankasının Yabancı Yatırımcı Oranı Çok İyidir!

Garanti hisse hedef fiyat araştırması yaparken yabancı yatırımcı oranına düzenli bir şekilde bakmanızı tavsiye ediyorum. Yabancı yatırımcı oranı %65’lerde olan garanti bankası hisse senedi bu yönü ile borsamızın en sağlam kalelerinden bir tanesini oluşturmaktadır.

Garanti Hisse Senedi Yorum ve Görüşlerinizi Bekliyorum!

Garanti hisse analiz çalışmalarımda dikkat ettiğim en önemli detay hissenin son 1 sene içerisinde çok fazla yatay seyir izlemesidir. Hissenin bu kadar yatay bir seyir izlemesi 2021 yılına daha umutla girilmesine neden olmuştur. Zaten birçok aracı kurumun portföylerine bu önemli banka hissesini alması bunun en önemli göstergesidir.

Kısaca Garanti Bankası hisseleri ne olur? sorusuna şu cevabı vermek istiyorum. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın ancak önümüzdeki 1 senelik süreçte garanti hisse senedinin yatırımcısını üzmeyeceğini düşünüyorum. Şirketin teknolojik alt yapısına ciddi yatırımlar yapması gelecek için fazlası ile umut vermektedir.

Garanti hisse teknik analiz çalışmalarına da göz atarak yatırım aksiyonları almanızı tavsiye ediyorum. Garanti hisse forum araştırması yaparak yatırımcı görüşlerini analiz edebilirsiniz. Sizce Garanti Bankası hisseleri ne olur? sizlerden de cevaplar bekliyorum…

Mutlaka Oku: Emlak Konut Hisse Senedi İçin 5 Güncel Detay!

Mutlaka Oku: 6 Yöntem İle Erkekler İçin Para Kazanmak!

Mutlaka Oku: 15 Bin TL İle Yatırım Yapmak

Mutlaka Oku: Maaşım Yetmiyor Ek Gelir Yaratmam Lazım Diyenlere…

Mutlaka Oku: Borsada Para Kaybettim Ne Yapmalıyım?

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz