Hektaş Hisse Senedi : Son 1 Yılda %130 Getiri!

Borsamızda özellikle küçük yatırımcıların bir hayli ilgisini çekmiş olan Hektaş Hisse Senedi ile ilgili olarak çok önemli detaylar paylaşmak istiyorum. Son 1 yılda %130 değer kazanan bu önemli hisse senedinin gelecek potansiyeli de herkesi cezbetmektedir…

Özellikle yılın son günlerinde bedelli ve bedelsiz sermaye artırımları ile çok hızlı bir yükseliş grafiği sergileyen Hektaş hisseleri, her yıl olduğu gibi bu yılda yatırımcısının yüzünü fazlası ile güldürmeyi başarmıştır. Borsa camiası tarafından tarım sektörünün inci firması olarak gösterilen Hektaş, gelecek dönemlerde bu beklentileri karşılayıp karşılamayacağı merak konusu.

Forumlarda Hektaş yorumları göz attığımda bu hisseye yatırım gerçekleştiren kişilerin uzun vadeli düşünce yapısında sahip olduklarını görmekteyim. Hektaş Hisse Senedi ile ilgili olarak daha detaylı açıklamalara geçmeden önce içeriğimi beğenerek bana destek olabileceğinizi hatırlatmak istiyorum…

Hektaş Hisse Senedi İçin Muazzam Bilgiler!

1-Hissenin Son 10 Yıllık Getirisi de Mükemmel Seviyelerdedir!

Hektaş hisse senedi ile ilgili asıl konuşulması gereken şey son 1 yıllık %130’luk getiri değil son 10 yıllık getiridir. 2010 yılında 0,87 TL seviyelerinden işlem gören Hektaş Hisseleri şuanda 20 TL’yi aşındırmaktadır. Bu önemli hisse senedine 10 yıl önce 10.000 TL’lik bir yatırım gerçekleştirseydiniz paranız şuanda tam tamına 229.885 TL olurdu. Bu denli muazzam bir getiride temettüleri ve bedelsiz sermaye artırımlarını eklemediğimi belirtmek istiyorum.

2-Şirket Son Bilançosunda Ciddi Bir Kar Açıklamıştır!

Hektaş hedef fiyat ile ilgili öngörülerde bulunmak istiyorsanız hissenin bilançolarını iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Pandemiye rağmen 161 Milyon TL’lik bir bilançonun açıklanması hisse senedinin uzun vadede önemli bir yol kat edebileceğini gözler önüne sermektedir.

3- Hektaş Hisse Senedi Temettü Yatırımcılığı İçin Uygun Bir Hisse Senedidir!

Hektaş temettü emekliliği için Borsaya yatırım yapanların ilk tercih ettiği şirketlerin başında gelmektedir. Son 10 yılda 2020 yılı hariç her sene düzenli bir şekilde temettü ödemesi gerçekleştirilmiştir. Hektaş Temettü 2021 yılında verilip verilmeyeceği açıklanacak olan bilançonun durumuna göre değişkenlik gösterecektir. 

4-Hissedeki Yabancı Yatırımcı Oranı Düşüktür!

Tüm olumlu verilere rağmen Hektaş Hisse Senedi ile ilgili olarak kötü olan şey düşük yabancı yatırımcı oranıdır. %4 gibi düşük bir yabancı yatırımcı oranı hissenin potansiyeli çok yavaş bir şekilde yansıtmasına sebebiyet vermektedir. Olumlu bir şekilde Hektaş haberleri dolaşır ise bu yabancı yatırımcı oranının artabileceğini düşünüyorum.

Hektaş Hisse Yorum 


Hektaş teknik analiz çalışmalarına göz atarak hisse ile ilgili öngörülerde bulunabilirsiniz. Hektaş hisse yorum ve görüşlerinizi aktararak içeriğe katkıda bulunabilirsiniz. Son olarak hektaş hisseleri ile ilgili olarak burada yer vermiş olduğum bilgilerin bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmaması gerektiğini baştan belirtmek istiyorum…

Mutlaka Oku: Sasa Hisse Senedi İçin Çok Önemli Detaylar!

Mutlaka Oku: Borusan Hisse Senedi Hakkında 5 Önemli Detay!

Mutlaka Oku: Borsada Para Kaybettim Ne Yapmalıyım?

Mutlaka Oku: Borsada Günde 100 TL Kazanmak İçin 5 Adım!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz