Zengin Olma Yolları Sözlük

Zengin Olma Yolları Sözlük başlıklı bu yazımızda Türkiye’nin en büyük sözlük sitelerindeki zengin olma yolları yorumlarını sıralayacağız. Bilindiği gibi birçok sözlük sitesi ciddi bir kitleye hitap etmekte ve birçok kullanıcı hayat tecrübelerini buralarda sıralamaktadırlar. Hemen zengin olma yolları sözlük tavsiyeleri nelermiş göz atalım…

Zengin Olma Yolları Sözlük

1- Evlenin

Son 15 yıllık yapılan araştırmalarda evli erkeklerin zengin erkeklere oranla zengin olduğu gözlemlenmiştir. Yani para yok evlenmem diye düşünüyorsanız zengin olma gibi hayallerinizin asla gerçekleşemeyeceğini bilmelisiniz. Zengin olmak için mutlaka evlenin.

2- Spor Yapın

Yapılan bir başka araştırmada vücut olarak fit olan kişilerin şişman kişilere nazaran çok daha iyi paralar kazandığı gözlemlenmiştir. Bu zengin olma yolları sözlük tavsiyeleri arasında bizce en önemlisidir. Vücudunuza bakın…

3- Sosyal Çevrenizi Genişletin

İnsan insana her daim muhtaçtır bu nedenle mutlaka sosyal çevrenizi genişletmelisiniz. Sosyal bir kişiliğe sahip değilseniz de kendinize bu özelliği mutlaka kazandırmalısınız.

4- Kendinize Ödeme Yapın

Zengin olmak için ne yapmalı diye soruyorsanız kendinize ödeme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Mesela her ay köşeye kendinize bir borcunuz olduğunu varsayarak 500 lira atmanız 12 ay sonunda tam 6000 Lira para yaparak. İddia ediyoruz o kadar parayı nasıl biriktirdiğinize kendiniz bile şaşıracaksınız.

5- Giderlerinizi Not Alın ve Kısın

Zengin olma yolları sözlük tavsiyelerimiz arasında 5. sırada giderlerinizi not almak ve kısmak gelmektedir. Yaptığınız en ufak harcamayı dahi not almanız ay sonunda nereye ne kadar para harcadığınızı görmenize imkan tanır ve gelecek ay hangi harcamalarınızı kısmanız konusunda size fikir verir.

6- Çalışmak Çalışmak Çalışmak

Çalışmadan hiçbir zaman yol alamayacağınızı bilmelisiniz. Kimse elleri cebinde milyarder olmamıştır. Bu yüzden zengin olmak istiyorsanız çalışmayı sevmeyi öğrenmelisiniz.

7- İnternet Girişimi Yaratmak

İnternet dünyası uçsuz bucaksız bir dünya ve halen gelişmeye devam ediyor. Sizde zengin olmak için yanıp tutuşuyor iseniz mutlaka bir internet girişimi yaratmalısınız. Aksi takdirde çok zor zengin olursunuz.

8- Küçük Şehirde Yaşamak

Biliyorum küçük şehirde yaşamak ile zengin olmanın ne alakası var diyeceksiniz fakat küçük şehirde ortalamanın üstünde bir maaş ile çalışırsanız 5 yıl gibi çok kısa bir sürede maddi zenginliğe kavuşabilirsiniz. Küçük şehirde yaşamanın birçok avantajı vardır.

Böylelikle zengin olma yolları sözlük başlıklı bu yazımızda tam 8 tane zengin olma yolları aktardık. İlerleyen yazılarımızda zengin olmak için ne yapmalı, zengin olmanın yolları Sakıp Sabancı tavsiyeleri ve çok zengin olmak için denenmiş dualar hangileri olduğunu paylaşacağız bizi takip etmeyi unutmayın…

Kısa Yoldan Zengin Olmanın Püf Noktaları İçin Tıklayınız

Zengin Olmanın Yolları Forum Tavsiyeleri İçin Tıklayınız

Zengin Olmanın Yolları Ekşi Tavsiyeleri İçin Tıklayınız

Zengin Olmak İçin Büyü Tıklayınız

Zengin Olmak İçin Okunacak Dua Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz