Özgür Demirtaş Kimdir Hayatı İle İlgili 6 Gerçek!

Özellikle son dönemlerde youtube da çekmiş olduğu bilgilendirici videolar ile ön plana çıkmayı başaran Özgür Demirtaş ile ilgili detaylı bilgileri içeriğimde bulabileceksiniz. Özgür Demirtaş Kimdir Hayatı ile ilgili tüm gerçekleri sıradanlıktan uzak bir şekilde sizlere aktarmaya çalışacağım…

 

Hayatı başarılar ile dolu olan Özgür Demirtaş, son zamanlarda ülke gündemini en çok meşgul eden kişilerin başında geliyor. Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif bir şekilde kullanan Özgür Demirtaş kimdir hayatı, eşi ve başarıları sanal dünyada yoğun bir şekilde araştırılmaktadır.

Özgür Demirtaş’ın hayatı ile ilgili detaylara geçmeden önce içeriğimi beğenerek bana destek olabileceğinizi hatırlatmak istiyorum. Çok fazla ön detaya yer vermeden Özgür Demirtaş’ın hayatı ile ilgili olarak detaylara geçelim…

Özgür Demirtaş Kimdir Hayatı Hakkında Gerçekler!

1- Lise’de 3 Yıl Üst Üste Okul Birincisi Olmuştur!

Eğitim hayatının başlarında başarılarına hızlı bir şekilde başlayan Özgür Demirtaş, İzmir’de okumuş olduğu Atatürk Lisesinde üst üste 3 yıl okul birincisi olma başarısı göstermiştir.

2-Üniversite Sınavında İlk 50 Arasında Yer Almayı Başarmıştır!

Hayatının en önemli kısmını eğitimin kapsadığını belirten Özgür Demirtaş, girmiş olduğu üniversite sınavında ilk 50 içerisinde yer almıştır.

 

3-Dünya’daki En İyi 20 Profesör Arasında Gösterilmiştir!

Amerika, İngiltere, İskoçya ve Kanada da üniversite öğrencileri arasında yapılan araştırmada 1 milyon profesör arasından ilk 20 içerisinde yer almayı başarmıştır.

4-2018 Yılında CHP tarafından Cumhurbaşkanı Adayı Olarak Gösterilecekken Vazgeçilen İsim Olmuştur!

Muharrem İnce’nin parti içerisinde baskın taraf olması nedeni ile Özgür Demirtaş  gündeme gelmesine rağmen 2018 yılında CHP’nin cumhurbaşkanı adayları arasında gösterilmemiştir.

5-Şu Anda Akbank Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Çalışmaktadır!

Sabancı Üniversitesinde finans kürsü başkanı olarak görev yapan Demirtaş, aynı zamanda Akbank Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

6- Melek Yatırımcı Olarak Girişimcilik Faaliyetlerine Devam Etmektedir!

Özellikle biyoteknoloji alanında yatırımlarına devam eden Özgür Demirtaş, potansiyel gördüğü küçük şirketlere yatırım gerçekleştirerek büyümelerine olanak sağlamaktadır.

 

Böylelikle Özgür Demirtaş Kimdir Hayatı ile ilgili 6 önemli bilgiyi aktarmaya çalıştım. Sizlerin de Özgür Demirtaş ile ilgili görüş ve düşüncelerini bekliyorum….

Mutlaka Oku: Selçuk Geçer Kimdir? 6 Gerçek!

Mutlaka Oku: Sadettin Saran İle İlgili Tüm Bilinmeyenler!

Mutlaka Oku: Barış Özcan Neden Amerika’da!

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz