Askerde Çürük Almak istiyorum

Askerde çürük almak istiyorum diyorsan bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyunuz. Askerde çürük alma yolları, askerde psikiyatriden çürük almak, psikolojiden çürük almanın zararları, rdm den çürük almak, f43.2 uyum bozukluğu çürük, kaç ay hava değişimi çürük, askerde çürük almak için kaç kilo olmak gerekir ve askerlik çürük sebepleri gibi konuları bu yazımızda aktarmaya çalışacağız….

Askerde Çürük Almak istiyorum

Askerde çürük almak istiyorum diyorsanız mutlaka kalıcı bir rahatsızlığınızın olması gerekir. Herhangi bir rahatsızlığınız yok ise asla çürük alamazsınız.

Kalıcı bir rahatsızlıgınız var ise de bunun hekim tarafından raporlanması gerekmektedir.

Homoseksüel olmanız, kronik rahatsızlığınızın olması ve psikolojik problemlerden dolayı çürük raporu kolaylıkla alınabilmektedir.

Askerde çürük raporu almak istiyorum diyen arkadaşlara önerim mümkünse çürük raporu gibi olaylara girişmeden askerliklerini yapmalarıdır. Zaten şuan yapılan askerlik eski askerlik gibi değil oldukça rahat bir şekilde askerliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Askerde Çürük Alma Yolları

Askerde çürük raporu almak istiyorum diyen arkadaşlar, askerde çürük alma yolları arasında kalıcı bir rahatsızlığınızın olması gelmektedir. Eskisi gibi rüşvet verip asla çürük raporu alamazsınız. Aşırı kilolu olmanızda çürük raporu almak için yeterli değildir. Aşırı kilo nedeni ile erteleme söz konusu olur. 5 yıl doktor denetiminde zayıflayamazsanız  işte ozaman çürük raporu alabilirsiniz. Psikolojik sorunlarınızın olması halinde de çürük alabilirsiniz.

Psikolojiden Çürük Almanın Zararları

Yazımın başında belirtmiş olduğum gibi çürük raporu almak istiyorum diyen arkadaşların çok büyük sıkıntısı yok ise çürük raporu almak olayına girişmemeleridir.

Psikolojiden çürük almanın zararları arasında toplumdan dışlanmak gelmektedir. İnsanlar psikolojik sorunlar nedeni ile askerliğini yapmayan kişilere farklı bir gözle bakmaktadır. Ayrıca bu durum sicilinize işleyeceği için iş başvurularında da karşınıza çıkacaktır.

Askerde Çürük Almak İçin Kaç Kilo Olmak Gerekir ?

Askerde çürük almak istiyorum diyen kişilerin ilk olarak belirttiği sorunların başında kilo gelmektedir. Birçok kişi kilo sayesinde çürük alabileceğini sanmaktadır oysa durum o kadar kolay değildir. Askerde çürük almak için kaç kilo olmak gerekir ile ilgili net bir tabir bulunmamaktadır.  Kilo ile ilgili çürük alıp alamayacağınızı en iyi hekimler bilir…

Askerde Çürük Alma Yolları İçin Tıklayınız

BU İÇERİK FAYDALI OLDU MU?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ali dedi ki:

    Sol elimde özür var beş parmağından basliyo 3. Parmak aşırı bir şekilde yamuk curuk alabilirmiyim

  2. Ahmet dedi ki:

    Kardeşim yanlış bilgi veriyorsunuz çürük almak sicile işler nedemek sacma sapan konusmayin elverissizdir raporu sadece askerlik icindir ozel sivil hayatinizda hic bir problem olmayacaktir

Yorum Yaz